Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti hogyan szőrtelenítite...

Fiúk! Ti hogyan szőrtelenítitek Magatokat, gyantával vagy borotvával?

Figyelt kérdés
Ha használtok gyantát légyszi irjatok tipust, hogy mivel, illetve hogy a zacsin és a farok körül mennyre fájdalmas, és kipattogtok-e utána. Én nekem a sima borotvától kipattog a bőröm intim részen (csak hónaljban nem). Tusfürdővel szoktam magam bekenni és úgy húzom le a szőrt. Utána nagyon pattogok ki.
2019. nov. 8. 06:18
 1/7 A kérdező kommentje:
37/F
2019. nov. 8. 06:18
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Biztos, hogy 37 éves vagy? Mert akkor csak gratulálni tudok. Tusfürdővel SOSEM szőrtelenítünk. Arra találták ki a borotvahabot, vagy a gélt. Én elektromos borotvával szoktam a hónaljamat, ahhoz egyik sem kell.

Gyantázni meg nem tudod magadnak, csak kozmetikus. Borotválni lehet, de abból is a hagyományost javaslom.

2019. nov. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én epilálom magam mindenhol úgy kábé kéthetente.


F/43

2019. nov. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
En gyantaztatok havonta
2019. nov. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

15 éve gyantazom magam tetőtől talpig. X-epil gyantamelegito a patron pedig x-epil sensitive. Zöld színű, intim részen is ezzel gyantazom magam. Nagyon fontos info ha intim részen csinálod csak pici területre kend fel a gyantat és legalább 3 rétegben és utána jól nyomkodd rá a lehúzó csíkot ha ez megvan annyira feszistd szét a borodet amennyire csak lehet és hirtelen mozdulattal húzd le! Egy teljes test gyantazashoz karok, lábak, has, mellkas, szemeremdomb, zacsi, fenék kívül belül majdnem 2 teljes gyantapatron szükséges! A teljes lábra nekem elmegy egy egész parton, de ebben benne vannak a combok is. Ha a lábat nem számoljuk kb. Egy patronnak a 70-80%-a megy el beleértve a teljes intim részt is. 2 db patronhoz kb. 40 db lehúzó csík szükséges! A lehúzó csík szintén x-epil 50 db-,is kiszerelés! Nagyon fontos hogy csak ezeket vedd meg, én nagyon sok gyantat végig próbáltam és össze se lehet hasonlítani a többit ehhez!


37/F meleg

2019. nov. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Borotvával,illetve elektromos testszőrnyíróval.
2019. nov. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak a fejbőrömet "szőrtelenítem" teljesen, borotvával kétnaponta.
2019. nov. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!