Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Alacsony lánytársaim! Nem...

Alacsony lánytársaim! Nem készít ki az alacsonyságotok?

Figyelt kérdés

Én 17 leszek és csupán 157 cm vagyok. Én vagyok a legkissebb, aki nálam magasabb az már 163 cm:S Én onnan már 165 cmtől-180ig...

És mindig utalásokat teszenek a suliba: kis törpike, picurka, kis cuki, de van aki utált és hallottam hogy csököttkének nevezett:( Rohadt rosszul esett:( Persze az a lány debella 177 cm magas és 80 kg kábé.


Sajnos nem csak a csúfolással van bajom, hanem azzal, hogy engem is zavart mindig is. Nőni nem fogok, mert anyum 150 cm és apum 169 cm:S:S


Ha veszek egy magasarkút akkor is kicsinek érzem magamat, főleg a nagynövésű társaim mellé állok. Selejtnek érzem magam:S Mint egy ronda kerti törpe, rövid végtagokkal, pedig csak 47 kg vagyok.

Amúgy mással elégedett vagyok.

Ha lenne egy kívánságom, akkor az lenne hogy nőjjek legalább 5 centit:S


Van aki így érzi????


2010. szept. 7. 10:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Én 158 cm vagok. Abszolút semmi bajom a magasságommal (alacsonyságommal). Azzal az 5 centivel nem mennél sokra. Tök nagy butaság ezért rosszul éreznd magad.
2010. szept. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
93%
Nekem totál nem számít, hogy milyen alacsony egy lány, az a lényeg, hogy szép arca és helyes legyen. Ne emiatt szomorkodjatok már. 18/F
2010. szept. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
86%

Én is pici vagyok, 160 cm! Sulis koromban engem is zavart, de ahogy felnőttem már nem! Nem is piszkál senki vele. Csinosnak, szépnek mondanak, ezért annyira nem zavar. Jó, nem mondom, hogy visszautasítanám a jótündért, ha megdobna 10 cm-rel!:) Viszont egészséges vagyok, erre szoktam gondolni! És legalább felhetek tűsarkúkat. Magasabb barátnőim sokat panaszkodnak, hogy szeretnének magassarkút hordani, de akkor mindenkinél magasabbak lennének, még a pasijuknál is, az meg őket zavarja!

Ne félj, ha kinövöd a sulis korszakot, nem fognak megjegyzéseket tenni. Vagy már nem úgy veszed fel. Egyébként a férjem mindig azt mondja, hogy inkább legyek ilyen kis törékeny nő létemre, mint 180 cm-es NDK úszónő!

2010. szept. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
70%
Én is kicsi vagyok, de én már hozzászoktam, max. akkor zavar, mikor nem érek el valamit, és székre kell álljak. Amúgy annyira ne zavarjon, a legtöbb fiú imádja az alacsony lányokat, szerintük nagyon édesek vagyunk. :) Aki a magasságod miatt csúfolkodik veled, meglehet neki azzal van a baja, hogy őt a magassága miatt az alacsonyabb fiúk nem annyira kedvelik, és így irigykedik rád, hogy neked ezzel valószínűleg sose lesz problémád. Engem a szemüvegem miatt már sokszor neveztek kancsinak - pedig nincsen eldeformálódva a szemem - az első ilyen eset nagyon rosszul esett, de kivertem az illetőn a dühömet, és most már fel sem veszem, egyszerűen nem érdekel. El kell tudd fogadni magad úgy, ahogy vagy. Amúgy ha szeretnél beszélgetni a témáról bővebben, írj egy privát üzenetet. :)
2010. szept. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

SZia!

en 12 eves vagyok 166 cm, nekem is eleg szar mikor pl. kimegyek a tablahoz zsiraf, meg ilyen megjegyzeseket kapok.

en szeretnek akkora lenni mint te, az nem is olyan rosz, mindent megadnak hogy azt mondjak nekem kis cuki:D

amugy ez mindig josson eszedbe a fiuk az alacsonyabb lanyokat jobban szeretik olvastam azt mondtak rajuk kis edes angyalkak, na ezt annak a Debellanak biztos nemj fogjak mondani:P

sok sztar alacsony nezd meg Hayley Williams-ot o pont ugyanakkora mint te

[link]

2010. szept. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
87%

Őszinte leszek.Ha nem egy debelláról van szo, akkor általában véve szebb,mutatósabb egy magas lány, mint egy alacsony ( le lehet pontozni, ettől még igaz).

DE! Ha megpróbálod a jó oldalát nézni, akkor hihetetlenül jó nőt tudsz kihozni magadból.Én átlagos vagyok (168)de még igy sem merek felvenni magassarkut.Te viszont bármikor felvehetsz, ezenkivül SOKKAL könnyeben találsz magadnak párt.Az osztálytársaiddal meg ne foglalkozz, a suliban teljesen mindegy hogy nézel ki, ugyis találnak valamit amivel szekálhatnak.


Off: Egy-két előző válaszban látom, hogy örömmel szidják, csufolják a magas lányokat (zsiráf stb), ezt inkább hagyjuk.A kérdés pont arról szól, mekkora szemétség másokat kinézet alapján cs*szegetni..

2010. szept. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
159 centi vagyok. Egy időben baromira zavart (a legjobb az volt, mikor buszon utaztunk az osztálytársaimmal, és mögöttem állt a 195 centis osztálytársam, és azt hitte, eltűntem, mert nem vett észre :D), de most már teljesen kibékültem vele. Engem hála a hó égnek nem csúfoltak (vagyis nem emiatt), és azon kívül, hogy nem érek el mindent, gyakorlatilag semmi hátránya nincs, és bírom, hogy magassarkúval sem lógok ki (szó szerint :D) a tömegből.
2010. szept. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Heló !

Hát figyelj, ez a dolog relativ és teljesen megértelek. Én jelenleg 155 centi körül vagyok és hamarosan 16 éves leszek. DE még mindig nem adom fel, mert elfogok kezdeni úszni és jól fogok enni, mármint nem fogok finnyáskodni vagy aprónyit enni, mert megakarok tenni mindent, ami tőlem telik, nem várhatom, hogy csak úgy magától megtörténjen a dolog.


VIszont segiteni szeretnék neked is egy kicsit, mert én is egyszer ezt már letárgyaltam magamban: ha alacsony is maradsz, nem baj ! Gondolj bele, hogy amikor gyerek voltál mennyit számitott ez ? Semennyit, lemerem fogadni, vagy legalábbis biztos nem zavart és nem is bántott ez. Nem kérdezted soha, hogy vajon miért ? Mert rájönnél, hogy gyerekként sok szempontból okosabbak voltunk, mint most, kamaszként. Jóizzel éltük az életünket és magamból kiindulva, ha valaki megjegyezte, hogy én vagyok szinte a legkisebb a sorból, arra gondoltam, hogy:" Ez mit számit ? ". Gyerekes gondolkozás volt, de sokkal tisztább és okosabb, mint a mostani.


Nem a magasságtól függ mit érsz el az életben. Nem kell 170 centinek lenni ahoz, hogy te legyél a középpontban. A mi generációnk tele beszéli a fejünket egy csomó hülyeséggel, ettől még nem biztos, hogy igazuk is van. És meglátod, hogy amikor téged nem fog zavarni akkor ők sem fognak beléd kötni többet. Vagy ha megis teszik, mit számit az ? Téged ne akadályozzon semmi. Az emberek mindig belekötnek valamibe: ha nem lennél alacsony belekötnének a hajadba vagy az orrodba. Aki meg intelligens az sose fog semmidbe se kötni.


Ilyen egyszerű, remélem segitettem ! :-)

2010. szept. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
34%

Én 168 vagyok,és bár szeretnék mondjuk 175 lenni,de ez már csak csak magassarkúval lehetséges,mert 25 évesen nőni már nem fogok,de hát ennyi legyen a legnagyobb problémám! :) Egyébként van egy barátnőm 184centi,hát mellette igazán picinek érzem magam! :)

25/N

2010. szept. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
62%

Na figyelj csököttke.

160 centiig a férfi azt mondja a nőre hogy: nálam alacsonyabb.

160 centi alatt a férfi az mondja a nőre hogy: alacsony

Nem selejt vagy,hanem alacsony.Kisnövésű vagy,nem fogyatékos.Anyád is megtalálta a társát az ultrabrutál 150 centijével,ehhez képest te vagy Csipkerózsika.

2010. szept. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!