Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Alacsony lánytársaim! Nem...

Alacsony lánytársaim! Nem készít ki az alacsonyságotok?

Figyelt kérdés

Én 17 leszek és csupán 157 cm vagyok. Én vagyok a legkissebb, aki nálam magasabb az már 163 cm:S Én onnan már 165 cmtől-180ig...

És mindig utalásokat teszenek a suliba: kis törpike, picurka, kis cuki, de van aki utált és hallottam hogy csököttkének nevezett:( Rohadt rosszul esett:( Persze az a lány debella 177 cm magas és 80 kg kábé.


Sajnos nem csak a csúfolással van bajom, hanem azzal, hogy engem is zavart mindig is. Nőni nem fogok, mert anyum 150 cm és apum 169 cm:S:S


Ha veszek egy magasarkút akkor is kicsinek érzem magamat, főleg a nagynövésű társaim mellé állok. Selejtnek érzem magam:S Mint egy ronda kerti törpe, rövid végtagokkal, pedig csak 47 kg vagyok.

Amúgy mással elégedett vagyok.

Ha lenne egy kívánságom, akkor az lenne hogy nőjjek legalább 5 centit:S


Van aki így érzi????


2010. szept. 7. 10:36
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%
164cm az magas?Csajoook!Én 168cm vagyok és laposba így is alacsony.Ezért szeretem a 10-15cm-es magassarkú cipőket.
2010. szept. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

A 164 cm normális magasság. Az nem magas.

Olvastam én is Jennifer Anistonról, hogy max. 164 cm!Sőt egyesek szerint csak 160 cm. Szerintem 164 meg van.


Sarah JP én úgy tudom h 160 cm.

Pénelopé Cruz csak 163 cm.


Ha valaki 162 -163-164 cm azért már nem anynira törpi. Mert azért nem mindegy, hogy 152 vagy 157 vagy 162 cm valaki. 5 centi is láccik:)

2010. szept. 7. 19:46
 23/29 anonim ***** válasza:
160 cm vagyok, csak akkor zavar, ha nem érem fel a barátom amikor megakarom csókolni, aki egyébként 180 cm :D
2010. szept. 8. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Jaaahhjj :D

ismerős. :) Én is alig vagyok 160cm. :) Mindenki magasabb nálam kb talán 1 kivétellel az osztálybol. Én is tökmag, meg törpe vagyok :D Idegesit, de megszoktam. Legalább ezzel húznak, és nem azzal, hogy dagadt vagyok(nem vagyok vékony sem 160cm és 58kg vagyok). De nekem is van egy sulitársam, aki 180 cm magas és van hozzá vagy 80kg... és ő szólógat be nekem. ;) Hát nemtudom, nem kell vele foglalkozni.

Különben is lánynál randa, ha valaki 2ajtós szekrénynek nézki. :D:D

17L

2010. szept. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Húú.Hát én 155 cm vagyok,és én is utálom,hogy kicsi vagyok :S

Mindenki magasabb nálam,alig ismerek embert aki nem -_-"

És én is mindig 'kövér kertitörpének" érzem magam,pedig 40kiló vagyok.

Sokszor megkapom én is a picurt,meg a törpikét.De amikor bután mondják,azt nem viselem el.Mondjuk szerencsére a suliban kellő népszerűségnek örvendek,így csak sulin kívül fordul ez elő néha.De ha kapok ilyen beszólást,akkor lrúgom aki beszól.:"d

2010. szept. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Én szeretek alacsony lenni, igazából sosem tudtam elképzelni, hogy ez zavarjon. Akár 20 centis gogo cipőt is felvehetek, még akkor sem leszek colos (bár ezt inkább mellőzöm:)), ráadásul mindenki kis édesnek tart. A fiúk szeretik a pici lányokat, még a magasabbak is, nekem sem volt soha alacsony barátom. Bár hozzám képzes mindenki naaagyon magas, még akkor is, ha magassarkú van rajtam:)
2010. szept. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

de-de!!

nagyon is!!

utálom,h ilyen alacsony vagyok

és tudom,h nem fogok nőni

mert én most kb 155 cm vagyok

és anyukám 157

apukám lány testvérei sem haladták meg a 160 cm-t

és apukám is 10 cm alacsonyabb lett volna ha nem kosarazik

amúgy most én is kosarazok

de sosem tudnám elképzelni,h megnővök

és nagyon idegesít,h ilyen alacsony vagyok mert 11-12 évesnek nézek ki :(

pedig most megyek 8.-ba

2010. szept. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

én 16vagyok és 156cm körül lehetek:S:S nem szeretem hogy ilyen picike vagyok,de szerintem már nemfogok nőni mert már évek óta ekkora vagyok...legalább 160centire nőnék még:D

mindenki törpének hív meg hobbitnak hogy ilyen törpe vagyok:D

2010. szept. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

hmm..először is, barátkozz meg a gondolattal,hogy alacsony vagy(habár az index szerint 160 centitől kezdődik a magas kategória a nőknél,de ezt a való életben nem így gondolják..). nos..együttérzek,mert én is csupán 160 cm vagyok,de engem egyáltalán nem zavar,hogy nem nőttem magasabbra. sosem piszkáltak ez miatt,sőt.nagy sok embertől csupa pozitív visszajelzést kapok,ez persze nem a magasságomból adódóan van,hanem abból,hogy van kisugárzásom.nem sűrűn hordok magassarkút,max hétvégén,imádom a topánkákat,és sosem azon gondolkodom,hogy bárcsak magasabb lehetnék.

fogadd el magad úgy,ahogy vagy,mert ha magaddal nem barátkozol meg,akkor másoktól sem fogsz pozitív visszajelzést kapni.

2010. szept. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!