Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Alacsony lánytársaim! Nem...

Alacsony lánytársaim! Nem készít ki az alacsonyságotok?

Figyelt kérdés

Én 17 leszek és csupán 157 cm vagyok. Én vagyok a legkissebb, aki nálam magasabb az már 163 cm:S Én onnan már 165 cmtől-180ig...

És mindig utalásokat teszenek a suliba: kis törpike, picurka, kis cuki, de van aki utált és hallottam hogy csököttkének nevezett:( Rohadt rosszul esett:( Persze az a lány debella 177 cm magas és 80 kg kábé.


Sajnos nem csak a csúfolással van bajom, hanem azzal, hogy engem is zavart mindig is. Nőni nem fogok, mert anyum 150 cm és apum 169 cm:S:S


Ha veszek egy magasarkút akkor is kicsinek érzem magamat, főleg a nagynövésű társaim mellé állok. Selejtnek érzem magam:S Mint egy ronda kerti törpe, rövid végtagokkal, pedig csak 47 kg vagyok.

Amúgy mással elégedett vagyok.

Ha lenne egy kívánságom, akkor az lenne hogy nőjjek legalább 5 centit:S


Van aki így érzi????


2010. szept. 7. 10:36
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
79%

Én 170 cm magas vagyok.

Mindig is irigykedtem a pici lányokra. Volt egy osztálytársnőm aki szerintem nálad is alacsonyabb volt, és imádták a pasik!!!

Biztos kihozta belőllük az apai ösztönt :)

Magas vagyok, és emiatt kicsit sutának érzem magam, sosem tudom mit csináljak a végtagjaimmal...

Szerintem nagyon jó nő lehet belőlled, csak arra figyelj, hogy ne hízz el!!!

2010. szept. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

11:42 örülj, hogy ilyen magas vagy. Tudsz laposban is járni (így sem vagy alacsony) és magasarkúval már magas vagy.

A 168 cm majdnem magas.

2010. szept. 7. 11:51
 13/29 A kérdező kommentje:

köszi purgatórium, aranyos vagy, anyu is ezt szokta mondani, hogy ő még kisebb és jól érzi magát, de én még mindig rosszul érzem magamat.

Úgy látom 150valamennyi cm-es társaim, titeket nem zavar ez. akkor velem van a baj:O

2010. szept. 7. 11:53
 14/29 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek a bíztatást jól esik. hhhúúú, de boldog lennék ha 170 cm lennék, én tudnék mit kezdeni a végtagjaimmal:D
2010. szept. 7. 11:55
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Én 174 cm vagyok, magassarkúban majdnem 180...És rohadtul zavar, mert a pasimnál is magasabb vagyok így xD .___. Most megyünk majd esküvőre, ott cirka 7cm-es sarkú cipő lesz rajtam, hát csodás...
2010. szept. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Nézd a jó oldalát! Mindennek, amit mi hátránynak élünk meg vannak előnyei. Erre jó az, hogy most megtudod, hogy a magas lányok meg ezzel nincsenek megelégedve. Tisztára kis mell-nagy mell szindróma. :) Én is magasabb vagyok (170 cm). Nem nagyon tudok én sem magassarkút hordani, mert akkor a párom alacsonyabb lesz nálam. Ez neked nem lesz akadály. És itt egy pozitívum! :)Ja és párom anyukája se lehet több 150 cm-nél és láss csodát, neki is van párja!

20L

2010. szept. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

szia kedves sorstársam!:) én is elvagyok keseredve a magasságom miatt, mondjuk 160 cm vagyok (lehet hogy csak 159, vagy 158, de az a két centi mit számít, hát én ezt mondom, ha megkérdezik a magasságomat:))

én azzal vigasztalom magam, és ezzel téged is szeretnélek, hogy talán tudatalattid azt súgja, hogy ezzel a magassággal nem lehetsz sikeres. Pedig de!

Hány de hány sikeres (akár celeb) ember alacsony!

Összegyűjtöttem neked néhányat:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

(különösen meglepett a magassága)


[link]


És még sorolhatnám...


És én még arra szoktam gondolni, hogy nem véletlenül lettem én alacsony, ki tudja mi adódik az életben, lehet, hogy pont jól járok vele egy bizonyos helyzetben!

2010. szept. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Utolsónak: SJP nem 156 cm, hanem 160cm.
2010. szept. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

mit nem adnék ha én is akkora lehetnék mint te??!!:S

én 164 vagyok de túl magasnak érzem magam:S magassarkút se szívesen veszek fel.sztem inkább örülj neki h nem vagy colos.


16/L

2010. szept. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretnék akkora lenni, mint te. Néha (mondjuk társaságfüggő), de magasnak érzem magam. 164 centi vagyok, cserélünk ? :D
2010. szept. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!