Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Más nők miért vannak elfoglalv...

Más nők miért vannak elfoglalva a C-kosaras mellméretemmel?

Figyelt kérdés

Kamasz korom óta elég sok megjegyzést kapok rájuk, és főleg pozitívakat, de mivel szégyellős vagyok, néha olyan kellemetlenül érzem magam emiatt.


És jellemzően azok teszik szóvá, akiknek kisebb van.


Én csak azért nem értem ezt, mert emellé 68 kiló vagyok és erősen körte alkat, szóval fizikailag más előnyös tulajdonságom nincs, totál átlagos vagyok.


Persze, ha zsák topokat hordanék nyáron is, akkor nem látszanának a lányok, de ez a méret még pont az átlagos kategóriába esik, főleg ekkora súlynál. Sportoláskor meg nem előnyös. XD



2022. jan. 7. 10:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
91%

2 es hozzászóló.

Ilyen jól megfogalmazott, rendezetten összeszedett hozzászólast ritkán olvasni itt. Mindenben egyetértek veled, mindig mindenkinek a másik az jobb.

Tudod vancazca film, hogy a szomszéd fűje mindig zöldebb.


Nőknél tényleg nagyon divattá vált ez a mell méregetés. Az átlag férfinak tényleg mindegy, mert mindnek megvan a maga szépsége. A kicsi ezért, a nagy meg azért.

Mi imádjuk, az a lényeg.


A hasinkód miatt meg ne aggódj, nincs az mindenkinek ellenére.

Nekem volt egy ilyen párom. Átlagos, csinos nő volt, sőtbinkább vékony, de volt egy kus pocija, mert ilyen volt a genetikája.

Nem mindegy, hogy miért van az a kis pocika. Kövérség miatt, vagy genetika miatt.


Imádtam. Állandóan simogattam, puszilgattam.

Mindenkinek más tetszik, mindenkinek más jön be.

2022. jan. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!