Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy teljes...

Mennyibe kerül egy teljes intim lézeres szőrtelenítés?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy alkalmanként kell fizetni, de akinek már volt az körülbelül mennyit költött rá összesen?

Csak az intim részekről és a bikini vonalról.

Illetve mennyire vált be? Megérte?



2022. jan. 9. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát én most kezdtem 49000 volt egy tízalkalmas bérlet, de ez hónapjra, nyitási akció van ahelyen ahova mentem. Egyenlőre úgy néz ki jó lesz, korábban IPL gépet is használtam de az csak lábra működött az erősebb szőrt nem vitte le.


Az hogy mennyibe kerül szalonja válogatja, Budapest bevárosában pl drága az aglomeráció városaibna már sokkal kellemesebb az ára

2022. febr. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És te dioda lézereset csináltatsz?
2022. márc. 17. 00:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, IPL gépem van itthon, de az annyira nem vált be ilyen területen.
2022. márc. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
basszus... és teljes intimre mentél? mert akkor szerintem engem átba*tak. én 80at fizettem egy 6 alkalmas bérletért... te hol csináltattad?
2022. márc. 21. 20:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Én hónaljra mentem :D de ezt írtam is a 80 amúgy elég jó ár a teljes intimért 6 alkalomra...de nagoyn nagy a szórás, ha egy körúti szalonba mész akkor 150-180 egy hatalkalmas teljes intim...
2022. márc. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!