Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék ilyen, mint ő?...

Hogy lehetnék ilyen, mint ő? képek + szöveg lenn!

Figyelt kérdés

15 éves vagyok,és látom hogy a korombeliek mennyire egyformák,mindenki tök ugyanaz,csak más-más testben.Öltözködésileg csőgatya,színes póló,bőrkabát,tornacsuka,abból is inkább a konzerv,meg a nagy kézitatyó,légynapszemüveg.Én nem akarok csak egy lenni a sok közül,ezért is kérdezem,hogy szerintetek mi az egyediség titka?Akár öltözködésileg,akár viselkedésileg.

Nézzétek meg pl ezt a csajt Jasmine V... láttam már csőgatyban akkor is kitűnik a többiek közül. ( Ő szerepelt Justin Bieber - Baby klipjében)


[link]


[link]


[link]


[link]



[link]


[link]



[link]


[link]


[link]


[link]


2010. szept. 8. 17:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Az egyediség nem azt jelenti, hogy utánozol valakit, aki szerinted egyedi...
2010. szept. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Most akkor egyedi akarsz lenni, kitűnni a tömegből? Vagy hasonlítani valakire? :D A kettő nem ugyanaz...
2010. szept. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Neemnem :)

ilyen egyedi :) csak azt nem írtam hozzá bocsi :)

2010. szept. 8. 17:27
 4/20 anonim ***** válasza:
Mindenki egyedi akar lenni, ez teszi olyan egyformává az embereket. Ne egyedi akarj lenni hanem önmagad!
2010. szept. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
ja és a végéhez sem írtam hozzá h ő szerintem egyáltalán nem átlagos. ő szerintem egyedicsak nemtudom miért? ti tudjátok? vagyis nem látom meg benne az egyediség okát de ő más,mint a többiek :):)
2010. szept. 8. 17:28
 6/20 anonim ***** válasza:
Azért tűnik ki a tömegből,mert ismert és csak bemagyarázod,hogy ő milyen egyedi meg hű...vagy pedig van kisugárzása.Na ez az amit nem tudsz megvásárolni egy boltban sem.Mondjuk egy jó frizura és hajszín szép arcbőr,tökéletes szemöldök sokat dob az emberen.
2010. szept. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Neki pl.szép az arcbőre,a mosolya és a haja meg a szeme.Előző voltam.
2010. szept. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
2010. szept. 8. 17:31
 9/20 A kérdező kommentje:
aham értem..
2010. szept. 8. 17:31
 10/20 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de szerintem ő nagyon messze áll a széptől.Ha az utcán szembe jönne, fel se tűnne senkinek.


[link]

Ezen a képen kifejezetten cigányos:S:S


[link]

Ezen meg abszolut mint egy átlag tini...

2010. szept. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!