Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék igazi dögös nő?

Hogyan lehetnék igazi dögös nő?

Figyelt kérdés

Nekem az a problémám, hogy én tipikusan az a lány vagyok, aki kicsi korától elkezdve csak és kizárólag fiúkkal barátkozott.

Ez annyira szervesen meghatározta az egész személyiségemet, hogy bennem inkább fiús viselkedési jegyek alakultak ki, a tipikus női jegyek helyett. (Fiús ruhák, fiús mozgás, beszéd, de még a gondolkozásom is, küzdősportokat űztem, izmos vagyok - bár nem durván, de nincs ilyen lágy kecses alakom - szóval mint valami emancipált leszbikus...) Ez körülbelül 18 éves koromig meg aztán egyáltalán nem is zavart, viszont akkor eldöntöttem, hogy szeretnék én is "csajos" lenni, mert jobb később, mint soha.


Igen ám, de barátnők híján fogalmam sincs, hogy hogy kéne ezt kivitelezni? Próbáltam fiúkat kérdezgetni, hogy ők mit tartanak dögösnek, de a "szexi öltözködés meg viselkedés" őszintén szólva nem tudom mit foglal magába. Nem értek a divathoz, nem tudom nekem mi áll jól, hol kéne egyáltalán vásárolni, hogy kéne beszélnem másokkal, hogy kéne viselkednem, szóval semmit. Próbáltam neten keresni erről szóló cikkeket, de csak a sminkeléssel kapcsolatos tippeket tudtam eredményesen felhasználni, a többi valahogy kínai maradt.


Szeretnék segítséget kérni bárkitől, akiben van vállalkozó szellem, és úgy érzi ő igazi dögös nő, vagy csak szépérzékkel megáldott meleg srác, vagy akármi, hogy adjon nekem tippeket, akár privát levélben, akár itt, hogy mit tehetnék, hogy igazi nő legyek? Csak valahogy részletesebben vagy érthetően kifejtve, hogy mit takar egy "szexi ruha" vagy mozgás, vagy bármi.


Aki segít, annak nagyon köszönöm! :)

20L


2011. okt. 6. 12:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
26%
Nem vagyok se nő, se meleg. Normális hetero vagyok. Szerintem kezdetnek szerezz be 1-2 cicanadrágot és olyan lábbelit, ami illik hozzá. 22F
2011. okt. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

A legfontosabb: az hogy egy nő dögös vagy sem, elsősorban fejben dől el. Esetedben először is meg kell tanulnod a fiú barátaidat különválasztani az egyéb férfiaktól. Ne vedd őket egy kalap alá.

A másik fontos dolog - és gyakori hiba -, hogy öltözz szexisen, de ne közönségesen. Ezen a legtöbb magyar lány elvérzik. A mély dekoltázs+miniszoknya közönséges. Bőven elég az egyik.

Viselkedj nőiesen! A káromkodás például a legritkább esetben szexi egy nő szájából. A szleng is.

Mosolyogj! A mosolygás pozitív és szexi.

Egy kicsit mindig flörtölj, bólokj! De csak őszintén! És csakis olyasmit mondj, ami igaz. Ebből az is következik majd, hogy te is jobban figyelsz a pozitív dolgokra. Például egy tanárodnak is nyugodtan meg lehet dicsérni az előadását, ha beszélsz vele, és szóba kerül, és tényleg jó volt.


Sok mindent mondanak a dögös nőkről, de szerintem nem lehet egy általános sémát megállapítani. Amiben még lehet valami, az az, hogy gyakran jár az eszük a szexen. De hangsúlyozottan nem közönségesek.


Nem feltétlen a ruha és a smink tesz dögössé. Hanem inkább amiket fent leírtam, meg még mmillió más hasonló dolog. Persze fontos a kinézet, főleg az ápoltság, de egy zsigereiben dögös nő farmerben és pólóban is az, ezt érdemes megjegyezni!

2011. okt. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
41%
a dögösség alatt a közönségesre gondolsz? akkor vegyél párduc, kígyó, krokodil mintás felsőket, nadrágokat, magassarkúkat. giccses bizsuk, igénytelen színes műkörmök, vasalt haj mi egymás.. a férfiaknak ez jön be ÁLTALÁBAN.
2011. okt. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
61%

Szia!

én nem vagyok az az "igazi szexis, dögös nő" mert nincs rá keret... de tudok egyet s mást:) ha érdekel irj rám nyugodtan:)

am a szexis ruha kb annyit jelent h ki a cicit, be a hasat, a feneked látszodjon, főleg ha szép formás:) tapadósabb polok, esetleg ruha, magassarku, kiegészítők stb

mozgás: pici fenék risza:) nem szabad dobálni a lábat, szépen kell lerakni, a kezet sem szabad dobálni hanem szépen a test mellett viszed előre hátra:)

Remélem segitettem vmit:)

2011. okt. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy ezt írom, de nem biztos, hogy a cicababa-kinézetet kellene erőltetned! Ha fiús típus vagy, akkor elég röhejesen néznél ki kikenve, magassarkúban, mint kb- egy nőnek öltözött férfi. Szerintem a hosszú haj mindenekelőtt nőies és az ápolt köröm. A ruhád inkább legyen egyszerű, elegáns, visszafogott vagy sportos-kényelmes. Kicsi sarkú cipő és diszkrét ékszerek. Szerintem így természetesnek hatnál, és az énedet sem kellene átformálni. Egyébként meg biztos leszel te ultranőies egy olyan pasi mellett, akiért odáig leszel és ezt kihozza belőled!!
2011. okt. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig nem a ruhán múlik vagy hát nem azon hogy milyen mély a ruha dekoltázsa, mert macinaciba is lehet valaki szexi ha valaki olyan. Én a helyedben nem is azzal kezdeném h veszek csajosnak hitt ruhákat mert ugyis megutálod őket nagy százalékban az idő haladtával, hanem szerezz igazi lányos barátnőket, akikkel tudsz felfogott hajjal fagyival az öledben lányos filmeket nézni és akik kifestik a körmöd pirosra, ha erre ráérzel, akkor ráérzel arra is hogy milyen lányos ruhák kellenek neked, az előző fiús szettekkel ellentétben és ha te garbóban meg térd alá érő virágos szoknyában érzed magad szexisnek akkor, abban leszel az, mert az a lényeg h te annak érezd magad és akkor az sugárzik belőled! aztán hajrá majd ird meg hogy hogy haladsz!Szívesen segitek.

23/L

2011. okt. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
75%

szerintem meg jó vagy úgy, ahogy vagy.


http://www.youtube.com/watch?v=BR4yQFZK9YM

2011. okt. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
29%
Heti legalább két sport ( lehetőleg valami dögös tánc ), paleolit diéta ( kordában tartja a testsúlyodat ) , kisugárzás ( ezt önbizalom növeléssel, gerinces élettel érheted el )
2011. okt. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sportolok, heti 2-4x változóan, de mint mondtam harcművészet és küzdősportok. Nem vagyok kövér, nagyon sportos alakom van, sem egetrengetően ocsmány, csak nem vagyok nőies.

Pasizással különben ettől függetlenül érthetetlen mód sosem volt gondom, talán azért, mert ha mást nem a fiúkat jól megértem, és most is van barátom, nem ő miattuk akarok megváltozni, hanem magamért.

Akinek van bármilyen tippje még, szívesen fogadom, tényleg, bármit, akármilyen apróságot, nekem minden óriási segítség. Itt vagy privátban, mindegy...

Köszi! :)

2011. okt. 6. 13:57
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy fiús? Elváltak a szüleid és apád nevelt vagy bátyá(i)d vannak? Vagy a szüleid fiút akartak és mégis lányt szültek?
2011. okt. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!