Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok akiknek több lyuk van...

Lányok akiknek több lyuk van a fülében ti megbántátok? És hol csináltattátok meg?

Figyelt kérdés

2022. jan. 16. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert kialakult szépen idővel allergiás reakcióm, és a legtöbb több lyukba szánt ékszer ami tetszik bizsu kategória. Aranyat-ezüstöt pedig nem tudok annyit venni amennyi tetszik.
2022. jan. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Több lyuk mint fülbevaló, vagy mint piercing?

Végülis nekem mindkettő van, egyiket sem bántam meg. A cimpámban lévő lyukakat még a Claire's-ben csináltattam vagy 16 évesen, 3-3 van mindkét oldalon. Egyébként senkinek nem ajánlanám, hogy ott lövessen fület - vagy hogy egyáltalán lövessen bármit is a testén -, de akkoriban még én sem tudtam jobbat.

A piercingjeimet pedig már 18 éves korom felett csináltattam, de nincs egy piercer, akihez mindig visszajárnék, majdnem mindegyiket más csinálta.

2022. jan. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az első válaszolónak. Kedves 2. Válaszoló: Fülbevalóra gondoltam, és azt szeretném kérdezni, hogy miért nem ajánlod, hogy a clarie'sben lövessek fület? Mert leginkább ott szerettem volna, nekem ott pár hónapos koromba lőtték az elsőt, na persze az már van egy pár éve. (Most vagyok 16)
2022. jan. 16. 10:32
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem a #2 válaszoló vagyok, de a lövéssel az a baj, hogy nem higiénikus, mivel mindenkinél ugyanazt az eszközt használják (amit ha le is fertőtlenítenek, nem steril) és roncsolja a szöveteket, ezáltal lassabban gyógyul és könnyebben begyulladhat. Ezt olvasd el, ha gondolod, itt jól le van írva: [link]

Keress egy piercert, sokkal jobban jársz.

2022. jan. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan "csak" egy sima fülbevalóm van meg egy helix piercingem de én nem bántam meg.Én a városba ahol lakok ott csináltattam mindkettőt ,szalonban.Te milyen fülbevalót/piercinget szeretnél kérdező?
2022. jan. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:
Nekem összesen 8 lyuk van a füleimben és nem bántam meg, már felnőttként csináltattam 6-ot, az első kettőt pedig babakoromban szúratták. Amik később készültek, piercer szúrta, mindegyiket ugyanaz az ember.
2022. jan. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egyikben 3 lyuk van (fülcimpa és felette 2, egyik sincs porcban). 12 évesen csináltattam, most 21 évesen nem csináltatnám meg biztos, de egyébként szeretem, nem bántam meg.
2022. jan. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Irodalom órán a nagyrészét, még annó 56-ban :D
2022. jan. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!