Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ez az alak photosh...

Szerintetek ez az alak photoshop vagy valódi?

Figyelt kérdés

Nekem van benne valami természetellenes, de persze simán lehet, hogy nincs hozzápiszkálva photoshoppal, hanem simán ilyen csinos a lány.

[link]


2022. jan. 18. 11:29
A kérdező szavazást indított:
Nem photoshop
Photoshop
23 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Ez valódi, csak jól pózol.

Ha megnézed a seggét oda van támasztva a felfújt medencéhez. Ez egy ma már nagyon ismert "alakjavító" póz. Ha szimplán hátratolod, már-már pucsítassz a seggeddel, az elölről úgy fog kinézni, mintha vékonyabb derekad lenne.

Ezen kívül a fotón a lány kinyomja a mellét és visszahúzza a vállát. Így megintcsak nőiesebb-keskenyebb vállat ér el, nagyobb mell hatással.

2022. jan. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nem photoshop. Nekem a bugyi miatt fura, nagyon fel van húzva.

De miért lenne hihetetlen a csinossága??? Ennél ezerszer csinosabb lányok is vannak dögivel.

2022. jan. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem photoshop, ezt jo beallitassal siman meg lehet csinalni
2022. jan. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem

Sem, oda nyomja a popsit, a bugyi ugy van hogy optikailag kicsit furan nezki, de szerintem az sem kizart hogy meg van nagyobbitva a popo brazilian butt lányoknak olyan formas oldalt a popo

2022. jan. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%
Igen a brazilian but lift tol ilyen a popo/csípő a csajoknak.
2022. jan. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak jó póz, tudom, mert ugyanígy szoktam pózolni képeken én is. :D Hátrafele pucsítasz, félig ülsz valamin, ettől nagyobbnak, kerekebbnek tűnik a csípőd, vékonyabbnak a derekad és combjaid. A felhúzott/hátracsapott váll miatt pedig keskenyebbnek tűnik a felsőtest, ezáltal nagyobbnak látszanak/jobban előtérbe kerülnek a mellek. Plusz mellette jól kihúzza magát és ráfeszít a hasára, hogy teljesen lapos legyen és ne hurkásodjon sehol.
2022. jan. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Pózol csak simán. Reméljük hogy gyors volt a fotós, különben a csaj megfulladt 😂

Olyasmi alakja van, mint nekem amúgy, csak kisebb melleim vannak. Szóval egyáltalán nem olyan valótlan.

2022. jan. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Noren1989 ***** válasza:
57%
Szimplàn pucsít, egy gym-bem összeszedett popsival.
2022. jan. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!