Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a hosszú lábalkról?

Mit gondoltok a hosszú lábalkról?

Figyelt kérdés
Nekem az van és akárhányszor tükörbe nézek, rendesen rosszul vagyok…nem annyira nagyon vészesen hisszúak formás ,vékony. Magas sem vagyok (160 cm) de egyszerűen nem tudom túl tenni magam a lábaimon…

2022. jan. 22. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Nekem mindig tetszik az ilyen. Hányas lábad van?
2022. jan. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Na már ez is probléma?! Megfelelő öltözködéssel elrejtheted, bár fel nem bírom fogni miért.
2022. jan. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Hosszú lábú asszony, meg kell téged kapnom ma még..."


A hosszú láb szexi. Még sosem hallottam, hogy valaki emiatt panaszkodjon. Inkább a tömzsi lábak miatt szokás problémázni.

2022. jan. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem a hideg kiráz a hosszú vékony lábaktól, akár férfi akár nő. Valamiért rosszul vagyok tőlük. Vagy rövid legyen (mármint alacsony) és vékony, vagy legjobb, ha ilyen formás, sportos, izmos. Neked amúgy a 160 centiddel tuti nem hosszúak.
2022. jan. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!