Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép vagyok, vagy...

Szerintetek szép vagyok, vagy nem? Kép lent.

Figyelt kérdés

Csak őszintén, nem sértődök meg.


[link]


2010. szept. 10. 04:40
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
78%

őszintén? sunáználak mint az állat... amúgy meg elég lenne kevesebb smink (talán semennyi?), fülbevalók feleslegesek (enyhén hülyén nézel benne ki)...

amúgy jó alapanyag vagy, szakszóval sunázable. :D

2010. szept. 10. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
84%
Ja meg a piercing is felesleges, és a hosszú műkörmök is...
2010. szept. 10. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
81%
Ha lenne némi stílusérzéked (és természetesen szépérzéked), akkor akár még jól is kinézhetnél. Így kb olyan vagy, mint egy falusi diszkókirálynő, aki nem tudja, hogyan kell öltözködni
2010. szept. 10. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
A műköröm már nincs meg. :) A piercingen is gondolkoztam már, hogy kiveszem. Most kezdtem el "csajosabban" öltözködni, úgyhogy még annyira nem megy. Linkelnétek olyan ruhákat amik szerintetek jól állnának nekem?
2010. szept. 10. 06:22
 5/48 anonim ***** válasza:
100%
Szép lennél ha természetesen néznél ki! Kár igy elcsúfitani magad! Igazuk van a hozzászólóknak! De ne sértődj meg ezért! Szép vagy :)
2010. szept. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%
Szép vagy, csak ri.bancos.
2010. szept. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
72%

Cerintem naonis szep vagy! [link]



[link]



[link]



Ez a nadrag a ciklament a kosmopolitanbol van.



[link]



[link]



[link]



[link]



[link]


Linkek...

2010. szept. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
100%
Szép vagy, csak még fiatal, ahhoz képest pedig "sok" (lásd amit eddig írtak). + pár kiló majd a későbbiekben még elférne rajtad!
2010. szept. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%

Szép vagy, csak:

-a hatalmas fülbevaló nem áll jól a vékony arcodhoz, szerintem apróbb hosszúkás nőiesebben állna

-haspólót otthonra hagyd, és buliban is hanyagold, különben könnyű csajszinak néznek majd (bár ez magánvélemény)

-nagyon szép arcod van, és szerintem (bár a sminktől nem tudom megmondani) a bőröd is biztos jó, ezért sztem csak a szemkontúrra, max szájfényre korlátozd a sminkelést, ha szempillát akarsz festeni, irány a kozmetikus. Az arcbőröd meg fogja hálálni, ha nem nyomod agyon semmilyen szuper alapozóval tizenévesen.

-és ehetnél egy picit többet+sport, mert rettenetesen vékony vagy:p de úgyis fogsz még nőiesedni.:)

2010. szept. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:

Ugyanazt tudom mondani, mint az eddigi hozzászólók.

Csinos lány vagy, csak a körítés sok, túl sok.

Ne sminkeld magad ilyen erősen, elég ha csak a szemed hangsúlyozod finoman, meg egy kis szájfény.

A ruha tényleg kissé ribis, így valóban olyan érzetet keltesz, hogy egy könnyűvérű partigörl vagy.

De mindezt úgyis leírták már a többiek.

Én csak annyit fűznék hozzá, hogy a kevesebb több.

2010. szept. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!