Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik férfi parfümnek van jó...

Melyik férfi parfümnek van jó illata?

Figyelt kérdés
A páromnak szeretnék valentinra parfümöt venni. Évek óta a Versace Dylan Blue-t használja, most szeretnék neki venni valami másat. Sajnos drogériába nemtudok elmenni mert karanténba vagyunk,és amúgy is ha megyek a párommal szoktam,szóval nehéz ügy

2022. febr. 1. 13:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Floris Santal elég jó és olcsó is.
2022. febr. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Boss Bottled
2022. febr. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen egyénfüggő kinek mi tetszik. Ezér tnem szeretem ha ajándékba kapok, mert lehet hogy más az ízlésem és az emberi természetes testszag is módosítja a bőrre fújva.
2022. febr. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kinek melyik... Ízlések és pofonok. :)

Jól írja a #3: embertől is függ, hogy ugyanaz a parfüm hogyan illatozik rajta...

2022. febr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
S. Oliverek is finomak.
2022. febr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Boss Bottled elegge biztonsagi jatekos parfum es nagyon jo illata van, annyira nem is draga.

Ha nem fer bele arkategoriaba akkor hasonlo kompromisszum parfum normalis arfekvessel, ami vakon is rendelheto: Azzaro Chrome

2022. febr. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Még régebben rendeltem a Notino-rol valamit és ajándékba kaptam egy YvesSaintLaurent mini parfümöt. Épp ma találtam meg az üres üveget,a páromnak eléggé bejött az az illat, úgyhogy meg is van az ajándék,de azért köszönöm akik írtak :) ha egyszer eljutok egyedül a drogériába megnézem milyen az a Hugo Boss,hogy legközelebb tudjam mit kell venni 😄 (egyszer régebben nézegettem is,de nagyon nem jött be az illata,ezért félek így rendelni)
2022. febr. 1. 23:54
 8/11 anonim ***** válasza:
Nehéz vakon venni mert itthon a legtöbb helyen még a klasszikusokat sem lehet kipróbálni. Nekem is itt van most egy 70 ezres Tom Ford és borzalmas pedig a review-k alapján pont az én világom. Na mindegy ebayen úgyis elmegy kis bukóval.
2022. febr. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Boss Bottled nem tudom kinek hogy jött be, én is vettem egyet, eredeti, de rajtam nem is érezni szinte és olvasom, hogy sokan írják hogy gyenge. Vagy rossz batchot fogtunk ki, vagy nem tudom, de én 10et fújok se érzik semmi szinte.
2022. febr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nálunk Csehországban azért elég sok választék van. Van a páromnak is Tom Ford Tobacco Vanille,aminek imádjuk az illatát de az árát már kevésbé 😅 Egyébként ki vannak állítva nekünk a márkás parfüm üres üvegei is (volt neki Gucci, Tom Ford, Versace,1 million) amiket végig szagoltam (még pici van bennük) de Yves Saint Laurent még úgysem volt neki és a mini változat bejött neki 😄
2022. febr. 2. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!