Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Könyörgöm, valaki világosítson...

Könyörgöm, valaki világosítson fel? (műköröm téma) + Zselés körömhöz mennyire kell hosszúnak lennie a körömnek? 20/l

Figyelt kérdés

17+ éve rágom a körmeimet, mostanában jutott eszembe, hogy csináltatok műkörmöt, rövideket, amiktől nem kapok idegbajt az ujjaimon egy nap után.


[link]


Találtam ezt a körmöst, de nekem ez kínai. Ott van kétszer is, hogy zselés alappal sima (egyébként a sima az mitől sima?), de az egyik 5500 a másik 6000, a különbség annyi, hogy az egyiknél BB/CN, míg a másiknál MN van. Ezek mit jelentenek?


2022. febr. 3. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A cn, bb, mn a márkákat jelenti. Más ár, mert az alapanyag is más áron van.

Amit te néztél, az a gellakkozás. Ami pedig neked kell, az a műkörömépítés.


Nem kell hosszúnak lennie, tövig rágott körömre is lehet építeni.

2022. febr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
#1 jól mondja, neked műkörömépítés kell. Viszont mindenképp egyeztess a körmössel, hogy tud-e vállalni rágott körmöt, mert sokan nem vállalják el.
2022. febr. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
65%

Nekem is ilyen panaszom volt, leírom nekem mi volt a tapasztalat.



Állandóan rágtam őket, szóval már volt kísérlet mindenre.


A tipped nekem nem jött be, mert a tippek egy bizonyos formára vágott műanyag darabok, és húzták, feszítették a körmömet.


Ami belvált, hogy a saját körmömre épìtettük rá a műkörmöt, és a feső részét töltjük.


Ha azonnal szerentél hosszút, akkor van olyan, hogy ilyen papír sablonra építik rá, megmerevedik, és megtartja magát.


Remélem ez segít, nem szaknyelven van, szóval sztem érthető.

2022. febr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!