Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Dm vagy Rossmann? Melyiket...

Dm vagy Rossmann? Melyiket szeretitek jobban?

Figyelt kérdés
nekem személy szerint a Dm sokkal jobban bejön, mindig ott vásárolok
2010. szept. 10. 16:09
 1/7 anettka. válasza:
rosmann drágább.. de mind2őnek vannak külön márkáik amik olcsóbbak :) én mindkettőbe járok, de szerintem a dm-ben gyakrabban vannak pontok, pl: nekem van dm kártyám sé 1 idő után anyni pont lett rajta, hogy kaptam egy füzetkét, amiben kuponok voltak 50%-os termékekről.. pl: sexy curves szempilla spirált vettem 1000vmennyiért ! :D sztem dm jobban megéri.. bár nem tudom h. a rossmannban van-e ien kártya..
2010. szept. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A dm-ben többet vásárolok, nagyon szeretem a saját márkáját, a Baleát. A Rossmannban lehet viszont kapni essence cuccokat, szóval sminket ott szoktam venni, minden mást meg a dm-ben.
2010. szept. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mindkettőbe járok
2010. szept. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az Essence miatt a Rossmannba is járok, de inkább DM.
2010. szept. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
DM
2010. szept. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
DMet jobban szeretném, mert ott még nem vágtak át, viszont imádom az essence termékeket, ezért kényszerülök a rossmannra. pedig ott minden alkalommal át akarnak vágni. az akciós árukat az eredeti árral viszik be a gépbe, aztán csak lesek amikor fizetni kell. már kismilliószor megígértem magamnak, h. a következőnél már tényleg szólok a fogyasztóvédelemnek, de valahogy soha nem értem még rá.
2010. szept. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
DM
2010. szept. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!