Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kismellűek is lehetnek homokór...

Kismellűek is lehetnek homokóra alkatúak?

Figyelt kérdés
Ez hogy van?

2022. febr. 4. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Persze, hogy lehetnek. Elvégre hátulról is meg lehet mondani, hogy valakinek az van.
2022. febr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem lehetnem, nekem is kis mellem van, de emellett nagyon végony derekam, es a csipom is kb egy vonalban van a mellemmel... szerintem homokóra alkatom vam, vagyis mást nem nagyom lehet rá mondani :D
2022. febr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Igen. Nekem is ezek a paramétereim. Szimplán annyi, hogy vékonyak vagyunk, emiatt nem nagy - miből lenne az? Hiszen nincs anyag…😅


Ha több lenne a tömegünk, alapjában véve nagyobb lenne. De ha megnézed az oszlopokat, nekik sokkal kisebb nagyobb súllyal is.

2022. febr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Plusz hozzátenném, hogy homokórának lenni nem feltétlenül azt jelenti, hogy akkor is van melled, ha sovány vagy - hanem hogy ha kicsi, akkor is kerekebb formailag.
2022. febr. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Lehet nem cici méretétől függ.

Bár valoban dinnyékkel látványos.

2022. febr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 86-60-88 vagyok, ami kicsi mell, homokóra alak. Ha hízok, akkor mellre, csípőre, fenékre megy a felesleg, ebből is látszik, hogy homokóra vagyok.
2022. febr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ez nem mell mérettől függ szerintem, lásd kendall jenner és a sok hozzá hasonló modell
2022. febr. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!