Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek vonzóbb bárkinél...

Hogyan legyek vonzóbb bárkinél is inkább úgymond menőbb az osztályomnál és nem nem akarok ilyen stréberes lenni inkább hogy menőbb beszólogatósabb.segitetek pls?

Figyelt kérdés
És kérlek titeket negatÍvat neˇ^˘

2022. febr. 6. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem akkor fognak kedvelni, ha beszólogatsz. Inkább legyél mindenkivel kedves, barátságos, úgy lesz sok barátod.
2022. febr. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%

A megfelelési kenyszerrel, megjatszassal senkinek se leszel szimpatikus.

Csak úgy sütni fog rólad, hogy nem vagy hiteles.


Közhely, de légy önmagad. Gondolom max 18 lehetsz. Ilyenkor meg elég nehéz megtalalni önmagunkat.

2022. febr. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én beszólogatós, veszekedős hülyegyerek voltam, röhögtek rajtam, de mindenki utált évekig (mint kiderült). Aztán egyszer csak rájöttem mekkora nyomorék vagyok egy vita közepén és onnantól más baráti társaságot kerestem, azzal foglalkoztam amit szerettem (rajz, olvasás) és csomó barátom lett, meg a szakkörök által megismertem embereket. Szóval én is azt ajánlom, hogy keresd magad, ne mást utánozz.


Az más kérdés, hogy mire felnősz ezek a barátok úgyis eltűnnek :D

2022. febr. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Legyél önmagad!


Jó ez így egy mondatban eléggé hülyén hangzik, de sokkal jobb az ha egyéni vagy, mint ha mások erőltetnének rád egy "személyiségi kényszerzubbonyt". Ha másoknak próbálsz megfelelni, egy idő után rájössz hogy ez nem te vagy, és rosszul fogod magadat érezni.


E helyett próbálj meg rájönni neked mi jó, és ha azzal a személyiségeddel nem szerzel sok barátokat az az ő hibájuk, nem a tied

2022. márc. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!