Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Külsőleg mennyire szép ez a nő?

Külsőleg mennyire szép ez a nő?

Figyelt kérdés

[link]


Btw: nyilvánosan publikált képek.


2022. febr. 6. 11:24
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon formás idomai vannak. Az arca nekem nem különösebben jön be, van benne egy kis egyediség, de alapvetően nagyon szép, amikor nem csákánnyal kell leszedni róla a sminket. Meglehetősen forró képeket tesz közzé, nálam ezzel nem nagyon ér semmit (heteró vagyok, csak nekem nem jönnek be a lányok, akiknek kint van mindenük), de nagyon csinos.

Persze ez egy saját vélemény, mindenkinek más.

20/F

2022. febr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 Noren1989 ***** válasza:
71%
Arcra nekem kicsit tömeg, mellekkel meg kb félévesen lehetett utóljára lenyűgözni.
2022. febr. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
30%
Mint egy Ferrari. Szép, kipróbálnám nagyon szívesen, de a hétköznapokra nem az kellene.
2022. febr. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
83%
Női szemmel nézve semmi. Nagy segge van és semmilyen arca. Azt megértem, hogy a pasikat lenyűgözi ez a mell. :D
2022. febr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
85%
Hát miután ebből a csajból semmi sem természetes, tiszta műanyag, mint egy műanyag villa a sarki gyorsétteremben. Nagyjából az a kategória.
2022. febr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
27%
Női szemmel szerintem nagyon csinos és szép.
2022. febr. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim válasza:
100%
Külsejére, pontosabban az arcára kiül, hogy áruba bocsátkozik testével, felajánlja magát népgazdasági hasznosításra. Van erre egy szó, de nem jut eszembe. Emiatt az #1-es és a #3-as vélemény lehet az általános nézet.
2022. febr. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
82%
Nekem már első ránézésre felejtős. Egyrészt sugárzik róla, hogy nem egy észlény, az arca teljesen átlagos, azok a nagy kannák engem inkább taszítanak, sem mint vonzóak lennének. Edzőteremben a nők fele klasszisokkal jobban néz ki.
2022. febr. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
17%
Gyonyoruszep, angyali arca van, van begye, nem rossz a teste (felolem lehetne kisebb a popsija, de igy sem utasitanam vissza), kulso alapjan egy ISTENNO. Aztan a belso modosithat az osszkepen mindket iranyba.
2022. febr. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 Miss Endzsi ***** válasza:
78%
Plasztikázott még az arca is, ezeknélkül csak egy átlagos lány lenne a pláza recepción.
2022. febr. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!