Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagy baj, hogy nem követem a...

Nagy baj, hogy nem követem a divatot?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy kicsit már cikinek érzem, hogy én nem csőgatyában járok, mert bizony egy sincs, és nem converse/u&me stb. cipőbe (ilyesmi sincs) Szerintetek nagy baj ez?Ti ilyenekben jártok?Követitek a divatot? 13/L
2010. szept. 10. 23:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj? Én sohasem követtem a divatot, mégis csőnadrágot és converse-t hordok, de nem azért mert ez a menő, hanem mert tetszenek és jól néznek ki!
2010. szept. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
:) Köszi.
2010. szept. 10. 23:46
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

én special pont divatb*zi vagyok,de szerintem nem baj.

amúgy megsúgom,hogy az u&me az nincs egy súlycsoportba a converse-vel.az kb.ugyanolyan kínai mint amit a kínaiba lehet venni,csak talán kicsit jobb minőségű és kicsit drágább.

13/L

2010. szept. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj. Bár én szeretem a divatot, és követem is, nem mindenki egyforma :)


13/L

2010. szept. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
remélem nem bántanak téged, és amiatt kérdezed.
2010. szept. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem, szerencsére nem bántanak, csak most már a legjobb barátnőm id azzal jött hogy milyen jó converse cipőt, meg csőgatyát kapott, és így már szinte minden lánynak van az osztályban, és kicsit cikinek érzem.

Ja, és nem úgy értettem, hogy a converse, meg a u&me ugyanaz, hanem ezt a két fazont hordják :)

2010. szept. 11. 00:07
 7/15 A kérdező kommentje:
Bocsi, is-t akartam írni.
2010. szept. 11. 00:07
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor gáz, ha nincs saját stílusod. Engem érdekel a divat, de nem hordok csupa olyat, amit a korombelieken az utcán látok. Azt veszem magamra, ami tetszik, amiben van valami fantázia, ami kifejezi az egyéniségemet, stb. Ha te is így vagy a ruhákkal, akkor ezzel nincs semmi gond. Amúgy megsúgom, én azt sem tudtam, hogy van olyan cipőmárka, hogy u&me. Converse cipőm mondjuk van, mert passzol néhány cuccomhoz, meg szeretem a szűk nacikat, de azért ha meglátnak az utcán, nem gondolja senki azt, hogy "na itt egy újabb sablon".


Amúgy meg egyáltalán, mit is értünk az alatt, hogy valaki követi a divatot?

Ezt? [link]

Vagy ezt? [link]

Esetleg ezt? [link]


A divat sem egy féle stílusból áll, csak éppen mindig vannak aktuális trendek (pl. ma már senki nem öltözik így: [link] )

2010. szept. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az elsőre gondoltam :) Mármint, hogy a korombeliek ilyen típusú cuccokat hordanak.
2010. szept. 11. 00:10
 10/15 A kérdező kommentje:
Ja, és én is így vagyok :)
2010. szept. 11. 00:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!