Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? 17 éves vagyok, gimibe járok, éltanuló, nem dohányzom, nem is iszok, nincsenek furcsa dilijeim, követem a divatot, nem vagyok kövér se, rendszeresen futok, mégsem volt még sosem kapcsolatom, amit mostanában egyre jobban hiányolok.

Figyelt kérdés
Mit tegyek, hogy végre rám is felfigyeljen egy helyes srác?
2010. febr. 28. 16:50
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
35%
Ne legyél éltanuló, dohányozzál, igyál és öltözködj kivágott cuccokba meg miniszoknyákba
2010. febr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem gáz, hogy 17 évesen még nem volt senkid. De ha vágysz rá, akkor kezdj el közösségbe járni. Nem feltétlenül bulizni. Tapasztalatból mondom, hogy a normális, rendes, okos lányok találnak a legnehezebben párt! Sok sikert! ;)
2010. febr. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
63%
nem iszol te :D:D
2010. febr. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
44%
Vegyél vissza az egódból,és talán sikerülhet.Tudod,süllyedj le a földi halandók szintjére...
2010. febr. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
67%
Jó válasz mindkettő! Ennyire egyszerű.
2010. febr. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
34%

szerintem is vegyél vissza az egódból ;)

járj el bulizni..^o) vagy még ott se voltál?(:

vagy csak egyszerűen ronda vagy . [bocsi.

2010. febr. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

semmiféleképp ne kezdj el dohányozni és maradhatsz éltanulo.

viszont tényleg járhatnál közösségekbe és ismerkedj könnyebben

16/F

2010. febr. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Én 17F vagyok, szki-ba járok, éltanuló, nem dohányzom, nem iszok.... nem volt kapcsolatom, és mindenhonnan azt a választ kaptam: "rossz körökben mozgok"


17F

2010. febr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
85%
Tessék, össze is jöhetnétek, deriválhattok közösen...
2010. febr. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
hát ezt itt most nehéz így elmagyarázni, de az egóm egyáltalán nem szárnyal az egekben, most csak próbáltam leírni magam, nem gondolom, hogy ezekre olyan büszkének kéne lennem, mert vannak hibáim, nem is kevés..Nem vagyok egy társaság központja, valóban nehezebben ismerkedem. Bulizni szívesen eljárnék, de nincs olyan barátom, aki hasonló érdeklődésű
2010. febr. 28. 17:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!