Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehetnék olyan, mint ő?

Hogy lehetnék olyan, mint ő?

2010. szept. 11. 08:12
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Jah és légyszi ne gyertek azzal,h légy egyedi,meg h ne majmolj senkit :) köszi előre is :)
2010. szept. 11. 08:13
 2/14 A kérdező kommentje:
Jézusom a 2. képen nem ő az xD
2010. szept. 11. 08:28
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a harmadikon se :D

Amúgy nem tudom.. a viselkedését úgysem tudod ellopni, max a külsejét... itt a ruhákra, hajra, sminkre gondolok. Fesd be ilyenre a hajad és vegyél ilyen ruhákat, amiket látsz rajta a képen :D

De szerintem más úgyse fogja tudni, hogy ááá te annyira Jasmine Villegas-os vagy :D

Egy kis off... : szerintem hülyeség ez az egész. Úgyse tud senki olyan lenni, mint ezek a "celebek". Légy önmagad és ne koppints mást, mert akkor elveszel :D


18/L

2010. szept. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

a hajam az ilyen színű :D

nem is baj ha nem tudják,denagyon tetszik :):)

köszönöm a választ :D

2010. szept. 11. 08:49
 5/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Na akkor a haj megvan. Próbálj olyan frizurákat készíteni és kiegészítőket venni, mint ami neki van :)
2010. szept. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2010. szept. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Jééééééééééééééééééééézusom.

Ne haragudj hogy én ezzel jövök,de ne akarj más lenni.Nem tudsz olyan lenni ha fejen állsz akkor sem.Nincs két ugyan olyan ember és nem is lehet.Te sem lehetsz olyan mint ő.Alakíts ki magadnak egy egyedi vagy az övéhez hasonló stílust de ne akarj olyan lenni:Dmég egyszer bocsi ezért de ez lenne a helyes:)

2010. szept. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szeretnél mexikói lennI? Michael Jackson már egyszer megpróbálta magát átoperáltatni hogy másik rasszba tartozzon de nem lett jó vége.
2010. szept. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

szijja :)

Írtunk egymásnak e-mailt és még mindig jó lenne ha együtt változnánk és próbálnánk olyanok lenni mint Jasmine..majd írj :)

2010. szept. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
fujjbajszavaanLOL
2010. szept. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!