Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nincsen lapos hasam, nincsen...

Nincsen lapos hasam, nincsen kerek fenekem, úgy érzem senkinek se kellek... Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

Szoktam edzeni de sajnos nem akar lejjebb menni a hasam és a combom, kerekedni a fenekem. Nem vagyok elégedett magammal. Úgy érzem semmi sem jön össze... (23)


[link]



2022. febr. 19. 18:25
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
86%

Leírnád légyszi, hogy miket eszel és mennyit? Mennyit mozogsz és miket?


Én a többiekkel ellentétben leírom, hogy igen, látszik, hogy picit vastagabb a combod és látszik a nagy hasad is.

Ha fogyni szeretnél, akkor egyél kevesebbet, mint eddig, mivel a fogyás 70%-ban az étkezésen múlik, úgyhogy kérlek, nagyon figyelj arra, hogy miket eszel, mikor és mennyit.

Ha szükséges, inkább számold a kalóriákat, mert csak kalóriadefficittel fogsz tudni fogyni.

2022. febr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Nagyjából úgy néz ki egy napom hogy reggel otthon tejeskávé + rántotta + fehérjeturmix, utána edzés, délelőtt már munkában gyümölcs ha jut idő, ebédre csirke+rizs, esetleg bab/borsó tehát valami hüvelyes, néha főzelek, tápkieg, du. esetleg egy joghurt vagy fehérjeszelet, este csak szendvics vagy zabpehely.
2022. febr. 19. 21:23
 23/34 anonim ***** válasza:
81%
Fehérje turmixot inkább edzés utánra időzíteném.
2022. febr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
91%

Köszönöm, hogy leírtad. Ezzel szerintem nincs gond. Legyen erőd és kitartásod.

Sikerülni fog, viszont a laposabb hast tényleg csak kevesebb kalóriabevitellel tudod elérni. Plusz végezz intenzív kardió és aerob edzéseket, ha jobb idő lesz, menj el futni, esetleg otthon ugrálókötelezz és hullahoppkarikázz, fenékre pedig súllyal végezz guggolást és kitörést.

2022. febr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 Noren1989 ***** válasza:
52%

Ugggggyanilyen jysk-ös komódom van.


Amúgy, durvàn kinyomod azt a pocakot, én kapàsból az első trimeszterre tippeltem volna.


Mikorra vàrod, amúgy? Június-július?

2022. febr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
75%

Ilyen póz mellett, hogy össze görnyedsz, teljesen kinyomod a hasad persze hogy előnytelen lesz a kép.

Szerintem érdemes lenne azon elgondolkodni hogy nem-e eszel olyan ételeket amik puffasztanak? Kalóriadeficitbe vagy? Lehet valamelyik ételre vagy érzékeny azért ilyen a hasad.

2022. febr. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim válasza:
0%
Ide nem részletezem ki hogy mit tennék veled, de élénk a fantáziám
2022. febr. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

#27:


Én igen. Egy jó nagy pofon lenne a jussod.

2022. febr. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűnsz dagadtnak, csak terhesnek. A combod nem olyan vastag, a karod se, de a hasadat nem értem.
2022. febr. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem nagyon jó alakod van kis pocak meg belefér +combjaid szép formásak
2022. febr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!