Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nincsen lapos hasam, nincsen...

Nincsen lapos hasam, nincsen kerek fenekem, úgy érzem senkinek se kellek... Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

Szoktam edzeni de sajnos nem akar lejjebb menni a hasam és a combom, kerekedni a fenekem. Nem vagyok elégedett magammal. Úgy érzem semmi sem jön össze... (23)


[link]



2022. febr. 19. 18:25
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
77%
Igen, benned van a hiba! Benned van a hiba, mert nem hiszel magadba! Merj ismerkedni nem csak itt, hanem személyesen is!
2022. febr. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem csak tartás hiba. Kb mindenkinek ekkora a hasa ha így áll be. Mellet ki, vállat hátra, a jógát ajánlom neked.
2022. febr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Ne masok válaszaira alapozz.

Csináld azt amit eddig.Kitartással elérhető az óhajtott forma.Legyen egy reális cél előtted,es ne ostorozd magad.Szeresd a tested,mert az meghalálja amit teszel erte.Csak türelem!!

Az arcod rendben van,és az alapforma is jó.Ezen finomítanod kell,es nemsokára elégedett lehetsz.

Sportolni mindig jó,ne hagyd abba!

2022. febr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
51%

A hüvelyesek és a gyümölcs puffaszt.Neked nem azért gömbölyű a hasad mert zsiros,hanem fel vagy puffadva es nyilván vmennyi zsir van rajta.A belső hasfal izmait is edzeni kell hogy jobb tartása legyen.

Nez utána Vákuumpoz vagy vákuum hasgyakorlatok.

Ezmellett persze mehet a szokásos edzés is.

2022. jún. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!