Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Aki pl 15éves szép az 30éves...

Aki pl 15éves szép az 30éves korában is szép lesz?

Figyelt kérdés

2022. febr. 20. 18:34
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
ápoltságtól függ
41 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Nezd meg az anyját.
2022. febr. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem, van akinek jót tesz a kor, másnak nem, nem beszélve az alkati változásokról, sőt a szokásairól. 15 éves a serdülés közepén van, bármi lehet belőle.
2022. febr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek olyat, aki tinikoraban kicsit duci volt, nem is érdekelte a kinézet, most 30 körül meg kiforrott a szépsége, konkrétan bombano, minden pasi megfordul utána, modellkedik is. Ismerek olyat is, aki gimiben tipik jocsaj volt, most meg teljesen rottyon van.

Alapvetően azért akinek szép vonásai vannak es figyel magára, egészségesen él, az később sem lesz csúnya.

2022. febr. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
a 2essel határozottan nem értek egyet de tudod gyakran az az ostoba aki mondja az az te! ismerek egy ma 34éves csajt ő határozottam gyönyörű volt 15éves korában azóta alig változott valamit talán kicsit felszedet pár kg de ennyi!
2022. febr. 20. 18:49
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vannak úgy hogy fiatal korukban szépek, 40 év körül meg elzüllenek
2022. febr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen. Sokan elhíznak 30 éves korukra. Ha az ember elhanyagolja magát (pl cigizik, iszik, szolizik), akkor az 30 éves korára a bőrén is simán meglátszik.

Persze az arcvonások nem nagyon változnak, de 30 pont az a kor, amikorra kezd meglátszani, hogy ki mennyire figyel a külsejére.

2022. febr. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
En 27 vagyok, múltkor együtt buliztam egy 20 éves lányokból álló társasággal, engem 19-nek tippeltek, őket meg 25 körül. Fiatalabb srácok is rendszeresen beprobalkoznak, mert azt hiszik, gimis csaj vagyok:D Én sosem cigiztem és sportolok, ezért nagyon szép a bőröm. Tényleg attól függ, ki hogy tartja magát.
2022. febr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ne legyél ostoba, légyszi.☹️
2022. febr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem lehet általánosítani. Vannak olyanok, akik tini korukban olyan szépek, aztán az ember meglepődik, hogy az évek hogy megváltoztatták őket. De aztán van az is, aki tini korában nem volt semmi extra, de az évek során kikupálódott. De persze van olyan, aki az évek elmúltával is szép marad. Mindenkinél más. Meg tényleg sokan elhanyagolják magukat, ahogy előttem már írták, sokan elhíznak, cigiznek, isznak... Szóval itt nem lehet általánosítani.
2022. febr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%

HÁt függ attól hogy milyen életet választ. Szóval nyilván az ápoltság fontos, meghog ykarban tartja e a testét, vagy elengedi a súlygyarapodást egy ülő munka esetén? Keni e minden nap a fényvédőt, így megvédi a bőrét az öregedéstől, vagy amint lehet megy leégni a napolajjal mert dejó előbb leszek barna :DD és még rá is cigizik kicsit...


Ha a foga rossz megcsináltatja? A körmeivel kezd valamit vgay csak 10 köröm 6 különböző hosszban szétrágott körömággyal? Szóval sok sok ápoltásgi és sok sok fenntartási kérdés, hogy következetesen védi és ápolja e a testét...

2022. febr. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!