Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hisztek az objektíven mérhető...

Hisztek az objektíven mérhető vonzóságban? Külső osztályzása 10-es skálán.

Figyelt kérdés

Érdekelne hogy ki hanyasra osztályozza magát, bármelyik nemből.


Kommentbe számot, kort és nemet írjatok.


Illetve bátrabbaknak, privátban a képcsere is opció. Nem társkereső kérdés!!!



2022. febr. 21. 12:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Azt gondolom, hogy van különbség a jónőség és a természetes szépség között. Sminkkel valóban az átlagosból is ki lehet hozni egy jónőséget, de a természettel ez nem tudja felvenni igazán a versenyt. Ahogy a plasztika sem.


A sport az már más, az egy "természetes csalás" szerintem. Az egészséges test mindig is vonzó volt - de az arcvonásokat az nem különösebben befolyásolja ugyanakkor.


Férfiaknak ilyen szempontból kicsit mások a lehetőségeik, nem tudnak sminkkel szinteket ugrani - ez tűnhet igazságtalannak, de az a helyzet, hogy rájuk nem is nehezednek olyan külsőséggel kapcsolatos elvárások, mint a nőkre. Egy szabálytalan arcú férfi magabiztossággal és jó kiállással nagyon sikeres is lehet. Egy nőnek mások az eszközei. Ez nem minősítés szerintem, egyik nem sem felszínesebb, ez különbözőség egyszerűen. Egy férfi külsőben akkor van bajban inkább, ha mondjuk tényleg alacsony.


Ezek persze mind általánosítások, minden alól van kivétel, de a trendek szintén szerintem igazak.

2022. febr. 21. 22:38
 12/14 anonim ***** válasza:
47%
Hiszek benne, de szerintem az ember mindig elfogult saját magával kapcsolatban. Osztályozni mondjuk nem osztályoztattam magam senkivel (nem bírom a kritkát 😆), de úgy általában a visszajelzések alapján (elfogult szülőket/rokonokat/barátokat/pszichológust kivéve) objektíve ronda vagyok. Viszont én simán adnék magamnak 10/3-at, bár inkább az igyekezet miatt és főleg azoknak a dolgoknak a hiánya miatt, amikkel nem is szeretnék rendelkezni, nem a meglévő jó tulajdonságaim miatt. Például ha ezen az előnytelen külsőn túl esetleg még túlsúlyos is lennék, vagy csúnya lenne mondjuk a bőröm vagy a fogaim, akkor szerintem már megöltem volna magamat.
2022. febr. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Még hogy a férfiakra nem nehezednek elvárások. Pont, hogy de. Egyrészt a csajok tudnak “csalni” sminkkel stb. Másrészt ha adott egy egészséges testű lány mondjuk nem sovány és nem elhízott. Az már simán “csinos” és ha arcra szép, meg “csal” egy kicsit simán lépked a skálátokon felfele. Szóval egy átlagos csaj simán lehet ha igényes a skála tetején. Nem az instás modelleket kell nézni példának. Miközben a férfiként az lett az ideál, hogy minél izmosabb legyen. Ami már valóban igazságtalan mert olyan csajoktól kaptam már meg én is, hogy gyúrjak már, hogy neki jobban tetszek, akik meg se mozdulnak hisz ha egészséges testalkata van az egy nőnél már csinos… De mi megkapjuk, hogy edzünk fél napot hogy ideálisak legyünk. És erre sokszor volt példa nálam. Plusz maximálisan elvárják a férfiaktól is a az igényességet meg a jólöltözöttséget is természetesen. Nem is tudom, hogy aki nem gyúr és még arcra is csúnya, hogy tud érvényesülni hisz nem sminkelheti ki magát. Ha meg szerencsétlen alacsony is akkor el is áshatja magát xd.
2022. febr. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
47%
Van értelme erre válaszolni ha a "hívők" le lesznek pontozva?
2022. febr. 22. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!