Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy hajszáleres láb lehet...

Egy hajszáleres láb lehet vonzó? Vagy mindenképp visszataszító?

Figyelt kérdés

30 éves nő vagyok. Világéletemben hadilábon álltam a külsőmmel, pontosabban az alakommal, de talán a legjobban az zavar, hogy egyre több hajszálér van a combomon, és ilyen lila folt szerű visszér az alsó lábszáramon. Nagyon szégyellem, emiatt nem merek szoknyát, rövidnadrágot felvenni. Máson nem látom csúnyának, de magamat undorítónak látom.


Mások hogy állnak ehhez?


2022. márc. 16. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Én is hasonlóan visszeres vagyok, szintén 30 éves nő. Ha barnulsz rá úgyis látszik, nem annyira visszataszító szerintem.
2022. márc. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha máson nem látod csúnyának, akkor rajtad se az.

Nekem is egyre több van. Férfiak pl. észre se veszik. Ha esetleg az ismerkedésben zavarna.

2022. márc. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, elég csúnya. Nyilván nem elsődleges szempont párkeresésnél, ott mindig inkább az összkép számít. De magamon engem is zavart. Akkor jöttek elő, amikor napi 10-12 órát dolgoztam állva, főleg a térdhajlatom volt tele visszerekkel, szóval nem is az a halvány, vékony csíkos láb, hanem ki is dudorodtak. Elkezdtem kenegetni a Hillvital Mesterbalzsammal, és hamar visszahúzódott, elmúlt. De bármilyen rozmaringos/többféle gyógynövényt tartalmazó krém/spray jól jöhet, illetve az ilyen fürdősók. Van pl. Dr. Hauschka rozmaringos krém, a Mannavita gyógypermetek, amit tudok ajánlani, és talán valami a Herbáriától és a Biomedtől (vadgesztenye) is. Ha patikában vennél rá kenőcsöt, akkor a Lioton is jó (csak ez szerintem nagyon drága). Belsőleg a szúrós csodabogyó (ruscus/butcher's broom) és a rutin tartalmú kapszulák jöhetnek számításba.
2022. márc. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nincsen, másokon sosem zavart. A megfelelő férfin/nőn ilyen apróságok fel sem tűnnek, hidd el.
2022. márc. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon csúnya, öregasszonyos, már a huszas éveimben jöttek elő sorban, magamon is undorító, máson is
2022. márc. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
14 éves korom óta vannak. Sajnos mindkét szülőm visszeres, apának műtéte is volt már. A jobb combom kívül tele van elhalt hajszálerekkel (ezek már nem igazán élnek/szállítanak vért azért ilyen csúnyák). Megműttethetném, de amúgy sem vagyok egy nagy szépség, szóval pont ez a részem ne legyen érdekes én amondó vagyok.
2022. márc. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!