Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nőként/lányként, kitől vásárol...

Nőként/lányként, kitől vásárolnátok szívesebben, női ruhát és cipőt, meg illatszert?

Figyelt kérdés

A.: Jók a mostani eladók, a sok unatkozó kiscsaj.


B.: 25-35 közötti, ápolt, elegánsan öltözött srácok.


Melyikük köszönése esne jobban a boltba lépve?

Melyikük dícséretét fogadnád szívesebben és gondolnád őszintébbnek?

Melyiküktől éreznéd magad NŐnek?


2022. márc. 18. 15:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nőkkel szemben sokkal inkább közvetlenebb tudok lenni üzletekben.


Ettől függetlenül a "kiscsajok" is lehetnek ápoltak és elegánsak, tájékozottak. Nem kell ahhoz egy tenyérbe mászó stílusú, lenyalt hajú férfi, aki kamu dicséretekkel illet vásárlás, nézelődés közben. Ez számomra tolakodó.

2022. márc. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért érezném magam nőnek cipő vásárlás közben? Nő vagyok . Egyébként szívesebben vásárolok nőktől mert jobban ismerik a szín árnyalatokat, jobban tudják mi áll jól valakinek.
2022. márc. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A két véglet közt elég sok egyéb lehetöség is van, a legtöbb helyen NEM "unatkozó kiscsajok" vannak, hanem normális eladók.

Másrészt ezek peppen olyan dolgok, amik számomra valamennyi intim, privát témák, ezt egy növel meg meg tudodm beszélni, egy idegen, "ápolt, elegánsan öltözött srác" viszont egyáltalán nem illik ebbe a helyzetbe.

Meg eleve ez a legtöbb esetben valami bájgúnárt jelent, ellenszenves, piperköc alakot - akitöl inkább menekülök

2022. márc. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Értem már.


NEM SÉRTÉS!!!


De ezen az oldalon gyakran előjön az elegánsan öltözködő férfiak leszólása és le bájgúnározása. Ennek gondolom az az oka, hogy a válaszolók a "melós" rétegből valók, a munkásrétegben nőttek fel, ahol apu csak temetésen meg esküvőn viselt öltönyt, meg később a melóban a taperolós főnök, meg a 4X annyit kereső akta tologató menedzser viselt ilyet, és innen a viszolygás feléjük.

2022. márc. 18. 15:29
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel. Nem vagyok az a nagy dumálós, fizetek, adja ide a cuccomat és kész, 5 perc múlva már el is felejtem, ki volt ott. Soha nem dicsértek meg, szóval azt egyik esetben sem tudnám hova tenni.
2022. márc. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, az 1. válaszoló vagyok.

Édesapám jogász, ahogy az ő szülei is azok voltak. A tatám 76 éves, a mai napig öltönyt hord nyakkendővel, ha megy valahová.

Anyukám gyógyszerész, ahogy az ő édesanyja is az volt. Valamint a papám amíg élt, orvosként dolgozott.


Szóval sok közöm nincs a "melós réteghez".

És semmi bajom azzal, ha egy férfi elegánsan öltözik. Sőt, számomra kellemesebb látvány, mint a szakadt skinny farmer és a Hooded Staff pulcsi. Ennek ellenére egy üzletben rosszul vagyok a műmájer eladóktól, akik próbálnak 5 perc alatt hatalmas barátságot kötni és öltönynadrágban veszítenek bokazoknival és sportcipővel.


Nyilván egy nívósabb üzlet más, ahol az ember tényleg ott hagyja akár egy kisebb autó árát is. De az ottani eladóknak nem is kell erről kérdezniük egy internetes oldalon.

2022. márc. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen A. Csajos dolgokban ne pasi segítsen, hanem lányok/nők.
2022. márc. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal szívesebben vásárolok "unatkozó kiscsajoktól", mint az ápolt, ellegáns fickotól, főleg ha a pasi így nyilvánul meg a fiatal nőkről
2022. márc. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy a kérdést és a kérdező válaszait nem lehet értékelni! 🙄🤦🏼‍♀️
2022. márc. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
65%
Nőkkel. Egyszer adtam el cipőt férfinek a neten és kiderült, hogy lábfétises, meg magáról küldözgetett utána fotókat magas sarkúban. :DDDD
2022. márc. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!