Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiatal, szép Nők ! Tényleg...

Fiatal, szép Nők ! Tényleg ilyen nagyon könnyű kajákon éltek, hogy jól nézzetek ki ?

Figyelt kérdés
Mit sportoltok melléje ? Már ha kell.?
2022. márc. 25. 15:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom értelmezni a kérdést :D A szépség nem az étkezéstől függ. Nekem ronda az arcom, de vékony vagyok és sportolok. Így inkább ne válaszoljak?
2022. márc. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Jó alakra gondoltam, bocsi.

De, válaszolj....

Az étkezésre lennék kíváncsi, benne van a kérdésben....

2022. márc. 25. 15:53
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Bármit ehetek, mivel sportolok mellette (kondi + aerob mozgás külön), de nem eszem összevissza mindent, mert azt pedig az arcbőröm nem hálálná nmeg. :D
2022. márc. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

30 éves vagyok 155/51 paraméterekkel. Nem sportolok(utálom) viszont aktív életet élek(eüben dolgozok, itthoni munkák(felújítás, kertrendezes stb).


Azt eszem amihez kedvem van. 15 éve tartom a súlyom. Ilyen alkat vagyok.

2022. márc. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Milyen az az "ilyen"?

50 kg vagyok a 170 cm-hez, imádok enni, mindenféle kajákat + nasikat.

Arra szoktam figyelni hogy amit csak lehet magam készítsek, szóval nem járok pl. a mekibe, de sokszor csinálok hamburgert. Hasonlók.

Sportolni szórakozásként szoktam, elég lightosan.

2022. márc. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

163/45 vagyok. Eszek mindent, havi 2-szer kb. a mekibe is beugrok. Sajnos a nasit sem vetem meg.

Sportolni most akarok elkezdeni, de csak hogy formásodjak kicsit.

2022. márc. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Metionin ***** válasza:
100%
165/45 vagyok, alapvetően sovány alkat, mikor nem sportolhattam évekig, sem híztam, csak a formám veszett el. Kalóriában számolva a méretemhez képest sokat eszek de heti 10+ órát sportolok, kell az energia. Saját magamon úgy vettem észre, hogy igenis kell a sport, mert anélkül egy járkáló csontváz lennék, a vékonyság nem elég ahhoz, hogy szép alakja legyen valakinek, izom is kell. Kaját tekintve egészségügyi okokból nem eszek disznót, tejet, zsírt, olajat minimálisat ha muszáj, péksütit szökőévente, gyorskaját soha. Édességet csoki formájában szoktam enni úgy heti 1 táblát. Egyébiránt betolok mindent, ami ízlik és nem vagyok tőle beteg, imádok enni.
2022. márc. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Én csak azt nézem, hogy meglegyen a napi fehérje, a többit csak nagyjából nézem miből mennyi. Sajnos imádom az édességet, igy naponta általában lecsúszik egy fánk vagy 2, cinniminis, hasonlók. Az ételek nagy részét magam csinálom, de nem vonok meg semmit magamtól, két hetente általában cisnálok sültkrumplit is jól tocsogva, mert csak úgy szeretem. A elgfontosabb, hogy egyél rostot, gyümölcs, savanyúság, befőtt, főzelék is alap, hogy mindig van vagy leves helyette néha. Fehér kenyeret eszem, viszont nagyrészt vizet iszom. Lehet enni mindent, a mennyiségre kell figyelni.
2022. márc. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszait ! 🙂

Hol lehet beállítani, h ne mutassa a nevem ?

3 és 7 nagyon szeret nekem válaszolni 😀 de nem baj szeretlek titeket, 😄 de tényleg 😀😄😂🤣🙂😊

2022. márc. 26. 08:56
 10/15 A kérdező kommentje:

5. : spec. Egy lány ismim nagyon odafigyel rá h mit eszik, nem eszik rendes kajákat, azért. Nekem döbbenetes volt látni néhányszor.

Mindenki : akkor szerencsés alkat vagytok, v nem tudom.

Az, hogy 40-50 ? kg ? lányok sokat esztek, nasiztok 🤔 nem csak szívatjátok az agyamat ? 🙂😀

2022. márc. 26. 09:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!