Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány éves kortól szúrathatok...

Hány éves kortól szúrathatok septum pc-t?

Figyelt kérdés
Persze szülő jelenlétében/ szülői beleegyezéssel.

2022. márc. 26. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sok szalonba már 14éves kortól megcsinálják, ha ott a szülő, de szülői engedéllyel is van ahol csak 16 felett.
2022. márc. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem átlagban 16 éves kortól. Viszont ez tényleg szalonfüggő. Én pl. anno szimpla fülpiercinget akartam, és egyetlen egy szalon volt a városomban, ahol szúrtak piercinget, és ott azt mondták, hogy mindegy, hogy van-e szülői beleegyezés, akkor is csak 18 éven felülieknek csinálja meg. De szerintem ez ritka eset, szerintem általában 16 évesnek már simán megcsinálják, de ha van szülői beleegyezés, akkor szerintem is sok helyen már 14 éves kortól is. Illetve szerintem ha csak nincs nagyon gyerekarca az embernek, akkor szerintem sok helyen nem is érdekli őket, hogy konkrétan hány éves vagy.
2022. márc. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :D Akkor körbejárunk pár szalont, csak azért valami igényesebb-be szeretnék menni...
2022. márc. 26. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!