Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Septum szuratás előtt állok,fé...

Septum szuratás előtt állok,félek megcsináltatni annyi mindent olvastam róla. Nem régibe szurattam industriált ami ugy 10 es skálán 7 re értékelhető fájdalom volt.Lehet kerni hogy ne porcba szurják? illetve indus. hoz képest mennyire fáj?

Figyelt kérdés

2021. dec. 26. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Nincs ugyan septumom, de az ismerőseim közül pár embernek van és abban biztos vagyok, hogy nem porcba szúrják, úgyhogy industrialnál biztos nem fáj jobban.

Az viszont egyéni fájdalomküszöbtől függ, hogy kinek mennyire fáj, mert mindenki másképp bírja.

2021. dec. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__smink-es-ki..


Szia, itt az en kerdesem. Olvasd el a valaszokat, ha gondolod, utana meg valaszolok szivesen 🙂

2021. dec. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a linket. igazábol én is végig jártam 2010 ig minden kérdést,és nagyon eltérő válaszok voltak, szalontol is függ. nekem nagyon érzékeny az orrom igy ezért is parázok rá kicsit. Kérek esetleg érzéstelenítőt, előző pc met is a westendbe szúrták szerintem nagyon ügyesen dolgoznak :)
2021. dec. 26. 20:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Meglett a piercinged? Hogy bírtad?
2021. dec. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!