Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vki próbálta már a Poly gélt...

Vki próbálta már a Poly gélt otthon magának? Vélemény? Mennyire tartós, milyen nehéz elkészíteni? Eddig még csak gél lakkot csináltam magamnak. Hogy lehet leszedni?

Figyelt kérdés

2022. márc. 26. 15:34
 1/3 Metionin ***** válasza:
Igen, háromszor volt a körmömön, addig használtam míg a sajátom megnőtt alatta. Nekem bejött, bár ha nincs rá szükség mert a sajátom is okés, akkor nem pepecselek vele, sok idő. Egyébként 3 hétig simán fent van. Ha a géllakk ment, ez is fog csak rá kell érezni, hogy hogy kell eloszlatni a gélt a formában. Lapogatni kell és nedvesíteni, mert ragad mint állat. Én úgy szedtem le, hogy alatta volt géles erősítő, addig lereszeltem, az erősítőt meg leoldottam acetonban.
2022. márc. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És van vmi jó oldal ahol lehet venni ilyen szettet lehetőleg úgy hogy pl lámpa és hasonlók amik gél lakkozáshoz is kellenek ne legyenek már benne?
2022. márc. 26. 21:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáltam dual tipel, a teteje szép sima lett de a belső része nem lett szép a köröm “alatt” úgymond. Ki kell egyengetni de nem igazán simul el hanem hepehupás és vastag lett. Kireszelni ember legyen a talpán, leszedni szintén csak reszelővel lehet.
2022. márc. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!