Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek tetszenek a...

Fiúk, nektek tetszenek a göndör hajú lányok? L

Figyelt kérdés
Természetes göndör hajam van, de mindig vasaltam, mert néhány fiú haverom szerint szebb az egyenes haj, mint a göndör. Viszont úgy döntöttem szeretném most óvni a hőtől, mert ígyis tönkre van a festéstől meg a vasalástól, csak attól félek, hogy ha megtetszik valaki, lehet pont azért nem fogja viszonozni, mert nem jön be neki a göndör haj. Észrevettem, hogy egyenes hajjal több fiú felfigyelt rám, mint most, hogy göndören hordom.

2022. márc. 27. 22:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Lehet az is h csak mantra
2022. márc. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen mind1 milyen a haja ha szep csaj jo alakkal 😀
2022. márc. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
44%
Én lány vagyok és nekem is göndör hajam van. Én már számtalanszor meg kaptam azt, hogy "hogy nézel ki fúj! a baba hajszálaid csak úgy égnek állnak mint egy oroszlán" És annyira vasaltam egy időben a hajam, hogy teljes mértékben tönkre ment szálkás lett és hullott. Nekem a barátaim adtak önbizalmat azzal, hogy dicsérték a hajam hogy milyen szép.(nem sok önbizalmam lett de már kicsit büszkébben viselem el magamon a göndör tincseket) És szerintem ha önmagadat adod akkor nem az számít, hogy most göndör vagy egyenes a hajad egy fiúnak hanem a személyiséged(vagy más fiúknál az alakod :/ ). De szerintem büszkén vállald fel a hajad.(úgy is ha össze jösztök egy idő után úgy is meg fog jobban ismerni és látni fogja az igazi éned és ebbe bele tartozik hogy lát smink nélkül és lát nem kiegyenesített hajjal is :) )
2022. márc. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
10%

Sajnos nem tetszenek a göndör hajú nők.

Még talán egy enyhe hullám még elmegy, de tény hogy az egyenes a nyerő.

Nekem például nagyon tetszik ha lófarokban van és ahogy gyalogol az illető úgy szépen leng ide-oda hátul.

F.44

2022. márc. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A 9-es leírta a lényeget, valóban ez is beleszámít, az pedig az önbizalom.

Bár szerintem egy férfi is tud jól kinézni göndör hajjal, nem tudom miért vasaltad 9-es kommentelő.

2022. márc. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!