Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon durván szép körmeim...

Nagyon durván szép körmeim voltak kisiskolás koromban meg még felsőben is egész szépek voltak, sose töredezett. Most meg akármit is csinálok vele mindig betörik. Pedig nem vagyok vitaminhiányos, eszek normálisan is. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
9 évesen meg csinálta anyám francia manikűrre a körmömet, mindenki mondta milyen gyönyörű, hibátlan körmeim vannak, az alakja is szebb volt, most már nagyon vékony is lett a köröm lemezem. 10 éves korom óta rendszeresen van festve a körmöm meg ápolva. Körömápoló olajat is kenek rá, de nagyon szar minőségü körmöm lett így is. 15 éves koromig nagyon szép körmeim voltak, azután meg mindig letörik és már nem is nő meg ugy mint régen, pedig szépen ápolom, festem most is. Mi lehet ennek az oka?

2022. ápr. 1. 19:39
 1/3 A kérdező kommentje:
17/L.
2022. ápr. 1. 19:39
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg szőke fürtjeim voltak kiskoromban.

Most meg kopasz vagyok 33 évesen.

Ez az öregedés.

2022. ápr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindjuk, hogy egy 9 éves kislánynak minek francia köröm (v bármilyen) nem tudom megérteni.


Nekem gimnazista koromban voltak szépek, aztán már az egyetemen nem nőttek meg, beszakadnak. Ez van, az ember változik.

2022. máj. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!