Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miert ilyen rosszindulatú...

Miert ilyen rosszindulatú minden ember?

Figyelt kérdés
Tök vékonyak tartom magam, tegnap viszont akartam venni egy pufi dzsekit és mondta a nő hogy ez nem az igazi nekem és mutatott vekonyabbakat. Meg voltam esküvői ruha próbán is és mondta a csaj hogy ez a ruha koverit. Én meg ez a wtf tökre tetszett és nagyon elvette a kedvem tőle. Nem értem h én nem látom elég kövérnek magamat vagy az ember örömet miért kell elvenni?

2022. ápr. 12. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Ne haragudj, de én ez alapján a 2, azaz kettő személyes tapasztalat alapján nem merném kijelenteni hogy minden ember "ilyen rosszindulatú", a jelenséget megmagyarázni ebből következően meg pláne nem tudom.
2022. ápr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Nekem azt mondta az eladó, amikor koszorúslány ruhát próbaltam, hogy "azt ne próbáld fel, olyan lennél benne, mint egy deszka". Amikor fél perece se azt mondtam, hogy olyan fazonút nem szeretnék, mert nem túl alacsony vagyok hozzá...

Sok seggfej ember van :/

2022. ápr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%

Lehet, hogy TE vékonynak tartod magad, de ennek ellenére nagyon nem vagy az.


De két vélemény alapján azt állítani, hogy MINDENKI rosszindulatú, enyhén szólva sem igaz, föleg, hogy ezek sem feltétlen rosszindulatú megjegyzések, hanem csak nem akarják, hogy hülyét csinálj magadból.

2022. ápr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Na jó, azért látatlanba ne piszkáljuk a kérdezőt, lehet tök vékony, lehet, hogy nem, ez 2 esélyes. Mivel nem látjuk, sejtsük azt, hogy igazat mond!

Kérdező: Oké, hogy az eladók ezt mondják, de neked is van szemed, te is látod magad, ha neked tetszik, mondhatod at, hogy "nem érdekel, szerintem pedig jól áll" és megveheted a ruhát. Akik ott vannak, nekik az a dolguk, hogy eladják a terméket, ha nagyon előnytelen, akkor ajánlhatnak valami hasonlót, ami szerintük jobb, de a végén mindig a vásárló véleménye a legfontosabb. Meg, ha már vékony vagy (és én ezt nem sértésből írom most), akkor nem jó, hogy egy kicsit kövérít? Mondjuk nem tudom, hogy a vékonyságot "pont jó" vagy "sovány" szinten érted-e, de mindkettő az a kategória, aminél nem akkora baj, ha kicsit szélesít a ruha. Én normál alkatúként is hordok néha olyat, ami kövérít, mert megtehetem és nem nézek ki benne olyan szarul, mint a nálam 30-100 kilóval nehezebb nők.

2022. ápr. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Cubina ***** válasza:
83%

Talán azért nem ajánlotta az eladó a pufi dzsekit, mert ahogy mondod, TÖK vékony vagy. Lehet, hogy van két gyufaszál lábad, ahhoz hordasz feszülős nadrágot, és gondolj bele, milyen abszurdan és aránytalanul néznél ki egy nagy puff dzsekivel és a vékony lábakkal. Ez nem rosszindulat volt az eladó részéről, csak jót akart, hogy ne nézz ki előnytelenül. És hiába vagy vékony, vannak ruhák, amik kövérítik az embert, rossz szabásúak, előnytelenek. Ezért beszélhetett le az esküvői ruháról az eladó. Biztos tudott volna olyat mutatni, amiben tökéletesen nézel ki. :)

Mások nem úgy látnak téged, mint te magadat, ők kívülről látnak, jobban el tudják dönteni, hogy valami kövérít vagy sem, jól áll vagy sem. Az emberek sajnos sokszor nem tudják, mi áll jól, azért vesznek valamit, mert divat. Ezért hord mindenki rásimuló vagy nagyon rövid nadrágot, hiába van ronda lába, és hordanak a ducik olyan feszülős nadrágot, ami majd szétrobban, vagy fenék kilógó rövidgatyát és a többi.

Ha rajtam múlna, mindenkire olyan ruhát adnék, ami előnyös számára, de sajnos nincs beleszólásom.

És hiába mondják az emberek, hogy nem érdekli őket a naracsbőr és a 120 kiló, az a baj, hogy másoknak kell ezeket nézni/látni, mozgólépcsőn, stb., ők (sajnos) nem látják magukat hátulról.


Én is voltam ronda kövér, de sose mutogattam a hájamat vagy a narancsbőrömet és nem vettem fel előnytelen holmit.

Egyébként elég igazságtalan dolog mindenkit rosszindulatúnak tartani, csak mert két ember megmondta az igazat. Én is biztos rosszindulatú leszek most az igazmondásért. :)


JA, elfelejtettem kérni, hogy írd le a magasságodat és a súlyodat, akkor el lehet dönteni, hogy vékony vagy-e.

2022. ápr. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%

Én is pont erre gondoltam. Ha pl volt rajtad egy testhezálló nadrág és egy vastagabb most divatos csak derékig érő dzseki akkor az tényleg nem néz ki jól. Én is azt vallom hogy mielőtt valami felvesz egy ruhát nezze meg higy egyáltalán jól áll-e neki. Ha nem és ezek után is fel veszi mert őt nem érdekli hogyan néz ki benne akkor vegye fel. De a legtöbben azért vesznek fel egy ruhát mert ezt hiszik hogy milyen jól néznek ki benne.

Egyepkent szerintem se baj feltétlenül ha "kövérit" egy ruha ha arányos vagy nagyjából. De ha pl keskeny a csípő de van egy kis hasad akkor megint más. Nem tudjuk milyen alakod van, azt se hogy milyen ruhát akartál felpróbálni.


Nem mondanám ennyiből hogy rosszindulat, egyerűen csak te vagy sertődékeny.

2022. ápr. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

Kerdező, bocs de felteszem azt a kérdést ami mindenkit érdekel

Miert hát hány kg vagy es hány cm?

2022. ápr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
60 170
2022. ápr. 13. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!