Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért írják kivétel nélkül...

Miért írják kivétel nélkül minden egyes halvány pozitív tesztre azt, hogy negatív? Ennyi rosszindulatú ember van?

Figyelt kérdés
2021. aug. 25. 15:11
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
84%

Ha látszik egy teszten nagyon halványan a gyári csíkja (ami nem is piros színű) az még nem pozitív.

Itt mindenki szörnyű rosszindulatú némber, ha megírja a valóságot..

2021. aug. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
87%
Valami negatív és rosszindulatú, de a legtöbben szerintem inkább a csalódástól akarják megkímélni a kérdezőt, esetleg azért, mert már ők is csalódtak.
2021. aug. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Ez nem rosszindulatúság, hanem általában amikor ide feltölt valaki egy szerinte halvány pozi tesztet akkor igazából az nem halvány pozi csak a konrol csík látszódik rajta. És mielőtt bele éli magát az illető, sokan megírják neki hogy ez valószínű negatív, ne esen neki rosszul ha mégsem terhes.
2021. aug. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
73%
Egyet mutass! Mert én itt az utóbbi hetekben csak negatívakat meg álmokat láttam, pozitív tesztet nem.
2021. aug. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
70%

Ha valakinek fáj az igazság az nem a válaszadó hibája. Sok ilyen van itt. Mint aki a semmire vállal gyereket, és aztán mindenki hibás, csak ő nem.

Vagy aki negatív tesztet fotóz és nem látja, hogy nincs rajta semmi.

2021. aug. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

Rá lehet keresni, halvány pozi, akkor egyből azt írja mki, h negatív.

Na most ha valaki idő előtt tesztel, az kétesélyes. De ha ott van halványan, akkor ott van, nem? Most mi értelme letagadni?

Ez nem jelenti azt, hogy megmarad 100%-ban a terhesség, de attól perpillanat az ott van, elkezdődött a hcg termelődni.

Ha csalódik is, a kérdező nyilván vállalja a felelősséget.

Mire jó az, ha félrevezetünk másokat???

2021. aug. 25. 15:24
 7/45 A kérdező kommentje:

Pl. ez:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


2. linknél egyértelműen látszik, hogy van ott valami, de neeeem, egyből mindenki h negatív. Ráadásul rózsaszín is.


Pure malice.

2021. aug. 25. 15:26
 8/45 anonim ***** válasza:
83%

Ez nem rosszindulatúság. Azt kérdezik, hogy SZERINTED, meg mi a véleményed stb. Nekik ez a véleményük. Szerintük negatív.

Ennyi.

2021. aug. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
85%

6. Nem tudom, hogy magyarázzam. Ha egy "halvány pozitív" teszthez 20an oda írják, hogy az negatív, akkor szerinted az a 20 a hülye vagy az az 1 aki pozitívnak látja?

Linkelj be kérlek egy kérdést ahol biztosan halvány pozi és mindenki letagadja és negatívak mondja. Csak kíváncsi vagyok melyik kérdés olvasása közbe fogalmazódott meg benned ez a kérdés.

2021. aug. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ez is egy negatív teszt. Kb. 800 db-ot csináltam az elmúlt 11 évben. Lassan szakértő leszek. Az a teszt meg negatív. Ha napokkal később pozitív lesz, csak korán tesztelt, az oké. Attól még ez a teszt nem pozitív.
2021. aug. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!