Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért jön le a géllakk a...

Miért jön le a géllakk a körmömről?

Figyelt kérdés

Nem valószínű, hogy körmös hiba, mert több ismerősöm jár hozzá, és egyáltalán nem jön le nekik. Lányom is odajár, 3 hét után sem jön le, sőt, alig lehet leszedni neki.

Az enyémet már másnap ledobja a körmöm. Nem pattogzik, hanem egyszerűen elválik a körmömről, és egyben le tudom húzni.



2022. ápr. 14. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen a körmöm. Nagyon sok oka lehet. Próbáld ki, hogy építetek neked egy kis műkörmöt, nem kell hosszú, csak így nehezebb válik fel.
2022. ápr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Èn is pont így vagyok vele.5 éve járok ugyanoda,az utóbbi fél èvben egy hétig se tart…én mondtam a körmösömnek,hogy reszelje meg kicsit a körmöm tetejét.Ezúttal nem jött le,de berepedt…Szívem szerint már nem is járnék,de nem szeretném,ha megsértődne a manikűrösöm….érdekelnek a további hozzászólások :)
2022. ápr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is ez van….autoimmun betegségem van, ez okozza nálam elvileg. De makacs vagyok, és rendeltem magamnak egy elég jó kezdőszettet, bízván abban, hogy majd magamnak jobban megcsinálom, nyilván nem így lesz, de azért hátha😆
2022. ápr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!