Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tartós szőrtelenítőt megéri...

Tartós szőrtelenítőt megéri venni? Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés

Elegem van már, mivel sötét típus vagyok, fekete, dús szőrzetem van. Meggyűlik a bajom a szőrtelenítéssel, főleg nyáron. A szemöldökömet és a bajszomat mindig kozmetikusra bízom, a hónaljamat meg a lábamat csak nyáron általában, máskor borotválom. Tudom, kicsit fura, de nekem a láb gyanta fáj a legjobban. És nem csak térdig, hanem nekem combig kell.

Ezen kívül van a hasamon, a köldököm körül is egy kis szőr és a mellbimbó körül is.

Intim részen borotválom, de nyilván az sem jó, mert borostás marad, hamar kinő, viszket. Nyáron el akarok menni intim gyantára, de nagyon félek, eddig csak egyszer-egyszer voltam bikinivonal gyantán, de már akkor is sírni tudtam volna.


2022. ápr. 15. 08:21
 1/4 A kérdező kommentje:

Nem is értem, amikor sok nőtől azt hallom, hogy régen, amikor a vékony szemöldök volt a divat, kiszedették és nem nő vissza, megbánták.

Én 13 éves korom óta szedetem, most leszek 20 és ha nem megyek kozmetikushoz, 1 hónap után szinte teljesen visszanő.

2022. ápr. 15. 08:22
 2/4 anonim ***** válasza:
IPL-re gondolsz? Vagy mire?
2022. ápr. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ilyen villanófényesre, mint pl Philips Luna.
2022. ápr. 15. 08:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Lumeának hívják, és az az IPL.
2022. ápr. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!