Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Normális hogy a friss nostril...

Trashboy kérdése:

Normális hogy a friss nostril piercingem mindig vérzik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A tegnapi nap csináltattam egy nostril piercinget amihez egy karikát választottam. Mondta a piercinges hogy ez több törődést igényel de mindenképpen karikát szerettem volna. Át is szúrta az orromat egy nagyon picit vérzett de nem volt semmi gond. Ahogy mentem haza a lüktetésen kívül nem volt vérzés vagy egyéb tökre örültem is. Vettem octeniseptet meg gézlapot a kezeléshez. Este végig a jobb felemen feküdtem(persze biztos hogy forgolódtam) hogy ne érje nyomás a piercinget. Nem is volt semmi gond, viszont felkelés után nem sokkal elkezdett vérezni a piercing kívül és belül is. Elég sokáig vérzett, utána megmostam hogy normálisan megtudjam tisztítani octeniseptel de amint hozzáértem a gézlappal vagy vizes fülpálcikával megint vérezni kezdett. Reggel óta ez megy vele. Ha lemerem mosni a vért abban a pillanatban megint vérzik. A belső felét is úgy tudtam csak lekezelni, hogy befújtam a sprayvel. Nem tudom hogy így hogyan fog meggyógyulni hogy tiszta vér az egész, de amint megmosnám óvatosan nedves fülpálcikával máris vérzik. Normális ez egy új piercingnél?



2022. ápr. 24. 16:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!