Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet hülye kérdés, de a...

Lehet hülye kérdés, de a parfümöm miért másabb?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az én kérdésem az lenne, hogy ugye van a notino parfumeria . Rendeltem tőlük egy kipróbált termékként egy Versace parfümöt ami 100ml kiadás volt , és olcsó is volt mivel kipróbált termékként vettem meg. És a napokban láttam,hogy a 200ml-es kiadás és a 100ml között 7500 ft van! Egyből megrendeltem, és a kisebbet ami már eleve megvolt azt visszaküldtem nekik amit már vissza is vettek ugye, és ma kaptam meg a 200ml -es kiszerelésben és van egy problémám. Ez nem annyira intenzív mint az volt. Ez mitől van? Talán a 200ml -es változat felvegyitett?? Légyszi srácok ne mondjátok hogy igen, mivel a 100ml - es kiszereléssel nagyon megvoltam elégedve és nagyon eros volt és intenzív ez viszont nem olyan intenzív mint az volt. Kérlek segítsetek ebben,hogy miért lehet ez. Köszönöm a választ előre is.

2022. ápr. 29. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Edt vagy edp?
2022. ápr. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Edt.
2022. ápr. 29. 23:02
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Mert hamisítvány. Notinon baromi sok van.
2022. ápr. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem hamisítvány. Bc kód egyezik, és normális maga az üvegje is, és teljesen eredet. Én feltudom ismerni ami nem eredeti, szóval ez kizárt. Notinon különben is eredeti parfümök vannak,ha nem így lenne már rég bezárták volna a zsaruk
2022. ápr. 30. 20:50
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Notino szürke értékesítés alapból, és rengeteg a hamisítvány. Az sem kizárt hogy a 200 mill verziót pl bulgáriából szerzik be ott meg értelemszerűen nem ugyanazt adják mint Olaszországban van. Ezen belül az ilyen olcsóbb márkáknál mint a Versace eléggé nagy a szórás minőségben.
2022. ápr. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!