Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kb. 10 éve vásároltam FM 52...

Kb. 10 éve vásároltam FM 52 nevű (férfi)parfümöt. Hol lehet ezt most beszerezni (egészen konkrétan ezt az illatot...ezt a parfümöt)?

Figyelt kérdés
Látok pl. Hugo Boss FM 52-hirdetéseket...nem tudom, hogy az teljesen tökéletesen ugyanaz a parfüm-e, mint az 'eredetei' (ami nem Hugo Boss volt, hanem simán csak FM 52)?
2022. márc. 28. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Erre gondolsz?

[link]

2022. márc. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szerintem/valószínűleg igen. Azért ilyen bizonytalan a válaszom, mert a régi kiszerelés (üveg, design) nem (pontosan) ilyen volt...illetve amit másodszor vettem (az volt kb 10 éve - de inkább még régebben....azon az is szerepelt, hogy after shave. Valójában nem vagyok teljesen képben...de szerintem az lesz az, amiről küldted a linket.

Amiben biztos vagyok, hogy jó lenne egy olyan ami volt...

2022. márc. 28. 16:30
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha innen rendelni szeretnék, hogy' tudom megtenni (?) ez egy angol nyelvű oldal és a fizetés sem forintban van megadva...
2022. márc. 28. 16:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézd, én nem ismerem ezt az oldalt, azt sem tudom, hogy megbízható-e, csak pontosítani akartam, hogy mit keresünk. Azt viszont látom, hogy PayPallal is lehet náluk fizetni, ami jó jel. De attól miért kell kétségbeesni, hogy egy oldal nem magyar nyelvű (és így logikusan nem forintban tünteti fel az árat)? Soha életedben nem rendeltél még külföldről semmit?
2022. márc. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi - nem rendeltem még olyan helyről, ahol nem forintban kellett fizetni...végül is ez az összes (de legalább is a legfőbb) problémám.
2022. márc. 28. 17:35
 6/6 A kérdező kommentje:
...persze, most már, hogy belinkelted ezt az oldalt...
2022. márc. 28. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!