Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kozmetikust szeretnék váltani....

Kozmetikust szeretnék váltani. Szerintetek butaság rosszul érezni magam emiatt?

Figyelt kérdés
Lassan fél éve járok hozzá 2 D-s műszempilla miatt, semmi gond nincs a munkájával meg nagyon rendes is. Egy bibi van…3 D-set szeretnék legközelebb, viszont ő csak 2 D-ig tanulta. Olyan furán érezném magam, ha összefutnék vele a városban. Nem szeretném magbántani. Nem tudom mitévő legyek
2022. máj. 2. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
96%
Emiatt nem kell rosszul érezni magad.
2022. máj. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
13%

Ne görcsölj!


Ő NEM a barátnőd, csak egy szolga, akit megfizetsz.

2022. máj. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
96%
Ha jóban vagytok, akkor szerintem az a legjobb, ha ezt őszintén elmondod neki. Az ő számára is fontos visszajelzés, hogy nem azért mész át máshoz, mert vele nem vagy megelégedve, hanem egyszerűen olyan szolgáltatást szeretnél igénybe venni, amit ő nem tud nyújtani. Ne legyen emiatt rossz a lelkiismereted, ez teljesen természetes - érdemes neked is ekként kezelned. Simán el lehet mondani, hogy "az a helyzet, Kati, hogy többet nem fogok jönni hozzád, mert 3D pillát szeretnék. Sajnálom, hogy ezt nem csináltathatom veled, mert megkedveltelek és elégedett voltam a munkáddal." Ennyi. Nem kell túlmagyarázni sem.
2022. máj. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!