Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Édesanyámra "hallgassak" vagy...

Édesanyámra "hallgassak" vagy a barátomra?

Figyelt kérdés
Szóval, sosem voltam vékony, mindig is nőies alakom volt. Nem vagyok kövér, olyan 5-6kg 'plusz' van rajtam, de mivel tudok öltözködni, kiemelve az előnyös részeim, nem feltűnő. 1 hónapja megismerkedtem egy sráccal, megkedveltük egymást, és össze is jöttünk, még nem volt köztünk semmi 'olyan', szóval egyelőre csak ruhában látott. De azt mondta tetszek neki, ahogy vagyok, vonzónak tart, és csinos vagyok. Meg hogy a csontkollekciók amúgy sem szépek. (Nem terveztem különösebb fogyókúrát, csak szóbakerült, mert hogy ő meg el szeretne kezdeni új sportolni, mert a térde miatt abbahagyta). Édesanyámnak meg az volt az első reakciója, mikor meg tudta, hogy barátom van, hogy "na, most legalább lesz miért lefogynod", mikor mondtam, hogy neki így tetszek, azt mondta, hogy ez biztos "csak duma", és vékonyabban még jobb lennék. Szerintetek? Amúgy hiszek a barátomnak, és az ő véleményét tartom 'mérvadónak' per pillanat, de édesanyám kicsit elbizonytalanított azzal, hogy ilyeneket mondott... 20/L
2011. okt. 30. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem tök jó,h. a barátod nem akar megváltoztatni. Ha nem tetszenél neki így ahogy vagy, akkor gondolom alapból nem akart volna megismerkedni veled...

Neki tetszel, magadnak tetszel...nekem úgy tűnik, h. minden rendben van:) Nem kell anyukádra hallgatnod most.

Az 5-6 kg az semmi. Ha 30 kiló fölösleg lenne rajtad azt mondanám,h. igen...ott már van értelme a fogyókúrának de így nem kell. Az én barátom is mindig azt mondja, h. azt szereti ha van mit fogni egy csajon:)

21/L

2011. okt. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sztem nem biztos hogy igaz amit édesanyád mond.de esetleg megkérdezhetsz másokat(ismerősök,rokonok,barátnők) is.én inkább ezt tenném.
2011. okt. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ne hallgass édesanyádra most, meg amúgy se ha nem úgy érzed hogy igaza lenne, 5-6 kiló "plusz" nem a világ egyáltalán, én kifejezetten tudom hogy a párom a vékonyabb alkatot szereti de betegség miatt feljött rám 20 kiló és látja hogy nézek magamra, és mindig azt mondja ugyan már te így is szép vagy és mivel 5 éve vagyunk együtt ismerem, és komolyan mondja, szóval ha azt mondja hogy tetszel neki így akkor tényleg így van ha meg nem így lenne hidd el mondaná meg látnád rajta, mellesleg aktus közben hidd el egyik se foglalkozik azzal hogy hogy nézel ki....az akkor számít mikor megismer és megfogod a külsőddel illetve magaddal és mivel ez megvolt már nincs min aggódnod :)
2011. okt. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
5-6 kg nem sok. ne kezdj el fogyózni. Avval ha valamit elkezdenél sportolni heti 2szer, sokkal többre mennél.
2011. okt. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok:) rajta tényleg látom, hogy tetszek neki, ez igaz:) Tudom, hogy akkor már célszerűbb lenne sportolnom, de még nem találták ki azt a sportot, amit szívesen művelnék...:S sok mindennel próbálkoztam, de mindegyik nyűg volt, aztán a végén mindig úgy voltam vele, hogy nincs rá 'időm':P
2011. okt. 30. 16:02
 6/9 anonim válasza:
akkor fogyd le a feleslegednek a felét az az három kilót és így mindkettőjükre hallgattál:D
2011. okt. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

mivel egy adatot,méretet sem írtál és ez a rovat már inkább anorex rovat,uh erre nem lehet konkrét véleményt írni kiinduló adatok nélkül.

de az biztos,hogy elsősorban az egészségért kell sportolni a magas testzsír meg céltalan,hosszabb távon egészségtelen és értelmetlen.

2011. okt. 31. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azért nem írtam konkrét adatokat, mert nem az volt a célja a kérdésemnek, hogy szerintetek kell-e fogynom, vagy sem. Én meg vagyok elégedve magammal (többé-kevésbé, amennyire egy nő elégedett lehet), szóval itt nem a fogyás volt a lényeg, ezért is raktam eredetileg a családi kapcsolatok témába a kérdésemet. Csak arra lettem volna kíváncsi, hogy ilyen esetben kinek a véleményét tartjátok mérvadónak, kire hallgatnátok inkább. Nem pedig, hogy kövér vagyok-e, vagy sem:) Köszönöm a válaszokat azért:)
2011. okt. 31. 16:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj,hogy van egy barátod,aki annak szeret,aki vagy.Anyud csak irigy.Az én anyukám is ilyen és ő az a típus,aki szíve szerint azt is előríná,milyen ütemben vegyem a lélegzetemet,annyira szeret beleszólni a dolgokba még 20 éves létemre is.
2014. nov. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!