Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire zavaró vagy undorító...

Mennyire zavaró vagy undorító ha egy nőnek szőrös a karja?

Figyelt kérdés
Persze sokan gyantázzák, epilálják stb, de én nem bírom a fájdalmat. Annyi időm és türelmem meg nincs, hogy minden nap borotváljam (nagyon gyorsan nő és fekete a szőröm :( ).

2022. máj. 10. 22:51
A kérdező szavazást indított:
Nagyon zavar, undorító
Észreveszem, de nem zavar, természetes
Nem veszem észre, így nem is zavar
50 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Sötét szőrű nő vagyok, én mindig leszedem, mert magamon nagyon zavar. Másoké nem érdekel, azt csinálnak vele, amit akarnak.
2022. máj. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
66%
Egyáltalán nem zavar. Sőt, sokkal jobban tetszik, ha szőrös.
2022. máj. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
22%
Én egyszerűen imádom. <3
2022. máj. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
65%

Magamon nagyon zavar. Nagyon fehér a bőröm, a karomon szerencsére annyira nem sötét a szőr és lassan is nő, de kb. fél centinél már feltünő. Így néhány hetente leborotválom.

Más nőkön észreveszem, ha nagyon durva, olyankor arra gondolok, hogy ő nem látja? Értem, hogy macera, de nagyon csúnya tud lenni egyes lányoknál.

2022. máj. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%
A sajátomat leborotválom, ha már úgy látom hogy eljött az ideje. Másokon nem zavar, az ő dolga, és nem ez alapján fogok megítélni valakit.
2022. máj. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
74%
Máson nem zavar/nem érdekel, nem tekintem emiatt kevésbé nőiesnek vagy cikinek, de az biztos, hogy magamon nem vagyok hajlandó elviselni. Most még borotválgatom, de az IPL nyomai már látszanak szerencsére.
2022. máj. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is elég sötétbarna/feketés a karomon a szőr, de nem sűrű vagy hosszú, így nem zavaró szerintem, nem férfias. Látszik, de természetes szerintem, sose szőrtelenítettem, egyik pasim se szólt még érte hogy zavarná.
2022. máj. 11. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
25%
Ha nem erőteljes akkor nem zavarna.
2022. máj. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
67%
Nekem lány létemre nagyon szőrös a karom,még a kézfejem,ujjperceim is. Szoktam borotválni,de nem rendszeresen,inkább így alkalmi jelleggel. Undorítónak semmiképp nem nevezném,tapasztalatom szerint senkit nem érdekel..
2022. máj. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
21%
Alapból nem érdekel, de ha mondjuk a buszon ott áll mellettem trikóban nyújtózkodva és az arcom 5 centire van tőle nem értékelem.
2022. máj. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!