Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire zavaró vagy undorító...

Mennyire zavaró vagy undorító ha egy nőnek szőrös a karja?

Figyelt kérdés
Persze sokan gyantázzák, epilálják stb, de én nem bírom a fájdalmat. Annyi időm és türelmem meg nincs, hogy minden nap borotváljam (nagyon gyorsan nő és fekete a szőröm :( ).

2022. máj. 10. 22:51
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
83%
Máson nem érdekel, de magamon nem szeretem.
2022. máj. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
79%
Hát nekem sikerült nagyon fehér bőr + sűrű, fekete, gyorsan növő szőr kombóval születnem :'D Úgyhogy én epilálom. Másokon nem zavar egyáltalán, sőt örülök, ha más nem pazarolja erre az idejét. Tisztában vagyok vele, hogy a szőrtelenítés csak egy értelmetlen társadalmi elvárás, valójában semmilyen higiéniai vonzata nincs, ha tetszik, ha nem.
2022. máj. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
5%

az zavar, ha nem szőrös


ha nem szőrös, akkor szólok, hogy szőrösen kérem


29f, szoknyapecér

2022. máj. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
16%
Férfiként írom, hogy igénytelen. Tusolás közben, pár másodperc lehúzni egy borotvával.
2022. máj. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
67%

természetes dolog

a nők többségének egyébként szerintem jól áll a finom karszőr.

de ha nagyon erős is, nem nézem le emiatt (sőt, fejben egy jó pont, hogy nem idomul a felesleges társadalmi elvárásokhoz)

2022. máj. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
2%

Szokták ezen az oldalon írni, hogy egy csupasz pasi meleg benyomást kelt.

Akkor szerinted egy szőrös nő..?

2022. máj. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Annyira azért nem sűrű/hosszú. Időm sajnos tényleg nincs, nem 1-2 perc, ahogy a lábam sem, mert ahhoz azért be kell borotvakrémmel kenni, mert érzékeny a bőröm, le kell alaposan borotválni, le kell mosni, újra bekenni majd imádkozni hogy ne gyulladjon be... és másnap ismételhetem, mert hipergyorsan nő a lábamon is és azt gyűlölöm, mikor borostás. És mikor 12 órázok egyhuzamban 3 napot, plusz buszozok, akkor valahogy nincs már kedvem hozzá. Szóval inkább legyen szőrös, minthogy borostás vagy szúrjon.

16os: ez eléggé elavult nézet már szerintem, plusz akkor a nő leszbikus benyomást kelt ha szőrös? Az meg nem érdekel ha a karszőröm miatt leszbinek néznek xD

Csak kíváncsi voltam, hogy kinek mennyire tűnik fel. Én pl sose nézem máson, sosem tűnt fel, de egyáltalán nem is zavarna.

2022. máj. 12. 22:04
 18/26 anonim ***** válasza:
0%

17.

Pedig sok ismerősöm van aki meleg nő és hát hogy is írjam,szerintem igénytelenek, de ők mind melegek.

Ennek tudatában nem gond ugye, hogy párhuzamot vontam.

2022. máj. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
78%
Nekem sok férfi ismerősöm van, aki borotválja magát. Mind meleg.
2022. máj. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%

Látod? Kérdező!

A 19-es is megírta amivel én a 16-os kommentemben példáloztam.

2022. máj. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!