Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kb összesen 1 óra szoláriumozá...

Kb összesen 1 óra szoláriumozással milyen barnaságnál kéne tartanom?

Figyelt kérdés
Fehér bőrű vagyok, de nem falfehér. Barna hajú, barna szemű, nyáron nagyon szeplős. Le szoktam égni néha, de nem vagyok egyből rák egy kis napfénytől. Heti egyszer járok szolizni, nagyon nagyon ritkán 2x. Álló mélybarnítóba szoktam menni, kezdetben 6-8 percet, mostmár 11-14 percet, többet nem merek. Nem voltam még sokszor, összesen max 1 órát, vagy talán 70 percet, de még nincs túl sok színem. Dr Kelen Bronz és Any Tan Caramel krémet használok. Látszik már, de szerintem nem mondaná meg senki, hogy szolizni járok. Nem szeretnék csoki lenni, de szeretném elérni azt a színt, amivel már le merek vetkőzni a strandon és csodaszépen néz ki rajta a világos fürdőruhám. Valami tipp? Vagy ennyi szolizástól még ne várjak görög nyaralás színt? 🌞

2022. máj. 11. 14:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Bőrödtől függ, hogy milyen hamar lesz barna.

Legyél türelmes, mert kulonben elrontod a borodet. Pl fiatalon már rancos lesz

2022. máj. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!