Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöjjek vele? Részletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöjjek vele? Részletek lenn 23 Lány

Figyelt kérdés

2 éve jártam egy sráccal, ő most 26 éves. Azóta nem is volt bnője,ebben biztos vagyok. (Ő is mondta, anyukájával is beszéltem,és azért beszéltünk gyakran-tudnék róla ha lett volna).

Rendes srác,odaadó,és nagyon kedves. Csak a baj az, hogy régen se voltam belé szerelmes,és nekem így nem ment a dolog.Régebben 8 hónapot voltam vele,szerelem nélkül,utána ejtettem.

1 éve nekem sincs senkim,mert olyat keresek,aki tényleg kell nekem,és minden területen rá vágyom,és nem utolsó sorban,aki szerelmes leszek.

Érzem,hogy bele megint nem tudnék szerelmes lenni,de amúgy tökéletesen tudna vele működni a kapcsolat,mert régen se volt gond. De szerelem nélkül legyek kapcsolatban? Vagy még mindig várjak az igazira..

Nem akarom öt se bántni azzal,hogy most összejövök vele,hogy legyen vkim,utána dobjam,ha megismerek egy olyan személyt akibe télle szerelmes tudnék lenni.Tudom,hogy ha összejönnék vele,akkor közben nyitott szemmel járnék hogy hol van a nagy Ő.


2011. márc. 16. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:

"de amúgy tökéletesen tudna vele működni a kapcsolat,mert régen se volt gond"


Nem hát, csak éppen szakítottál, mert képtelen voltál 8 hónap alatt szerelmet érezni. Felesleges megbolygatni az egészet. Neked is és neki is csak szar lesz.

2011. márc. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

miért ilyen bonyolultak a nők ezt nem értem.


azt mondom neked élj vele,ha már úgysem érzel iránta semmit akkor mind1 teljesen.


te jó isten vagy a kérdésed fake vagy te!!

24/ff

2011. márc. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A tökéletes kapcsolaton azt értettem, hogy nem voltak viták, szinte a tenyerén hordozott ő is, nem voltunk otthon ülősek,eljártunk ide-oda..normálisan meg tudtuk beszélni a dolgokat..

De nekem olyan mint egy barát akkor és most...

2011. márc. 16. 16:34
 4/8 kranpusz ***** válasza:

Én nem jönnék össze vele mert pont az hiányozna a kapcsolatotokból ami kell hozzá.

Lépj tovább és keresgélj! És ne Ö legyen az akin levezeted az éhségedet amíg keresgélsz, ha érted mire gondolok...

2011. márc. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Téged nem érdekel ez a fiú, csak saját magad és a boldogságod. Amíg így gondolkodsz, sem ez a fiú, se más nem tesz majd igazán boldoggá, mert az igaz szerelem ott kezdődik, hogy a másik boldogságát helyezzük előtérbe.

Még érned kell érzelmileg.

2011. márc. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te mégis ezt hogy gondoltad? Össze jössz vele amíg tudod hogy ő odáig meg vissza van érted.. aztán majd ha megtetszik valai majddobod.. pffff.... Nem gondoltál bele úgy egészen véletlenül, hogy ez neki hogy esne? most komolyan, neked milyen lenne, ha beleeszeretsz egy fiúba, és csak azért "viszonozza" látszatbl, mert perpill neki sincs jobb, és amint összefut egy másik csajjal már ott is hagy.. örülök hogy ilyen megértő és együttérző lányok vannak a földön..
2011. márc. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hűűha!:)


Én is összejöttem egy lánnyal 2 évvel ezelőtt és kb 1 évig ha jártunk, egészen pontosan 9 hónapig.....

De mivel nem éreztünk egymás iránt szerelmet és a lány is azt mondta (őszinte volt) hogy csak úgy tud szeretni mint a legjobb barátját és lelkitársát , mert mindenben passzolunk csak annyi a bibi , hogy nem tudna úgy belémszeretni mintha a párja lennék......


Így hát maradtunk barátok mert fontosak lettünk egymásnak és szeretünk tudni a másikról...szóval találkozgatunk néha meg ilyenek.

Azóta alkalmi kapcsolataim vannak csak...azaz lány-barátaim vannak akikkel hetente összejövök kb....


Szóval én azt javasolnám neked, mivel kb detto ugyanebben a helyzetben voltam vagyok..hogy maradjatok barátok találkozgassatok mert kell a másik mert barát és lelkitárs, és jó vele szerettek együtt lenni, de sosem lesztek boldogok együtt mintha 1 pár lennétek..

és elfelejteni sem fogjátok tudni egymást. Ha nincs senkitek akkor még szex is belefér időnként.

26/f

2011. márc. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

17:28-as vok:


Annyit még elfelejtettem hozzátenni, hogy én összejönnék vele, ha ő úgy tudna szeretni mint a párját aki mellett úgy érzi boldog lehet és mint akitől "gyreket is szeretne"

DE! Ez nem így van, szóval mivel csak én tudnám úgy szeretni ezért NEM!

2011. márc. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!