Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Srácoknak álltalába milyen...

A Srácoknak álltalába milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

A Srácok a csonkollekciókra, a husisabbakra bubknak?? :O

Gáznak tartják, ha nem bírják el a csajukat?? :O

Egy lány nem jön be nekik ha nem vékony?? :O

Van hogy valaki valakinek túl vékony?? :O

A Hajszín is sokat ér?? :O


2010. szept. 18. 00:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

A hajszín az nálam nem számít.

Nem az fog meg egy lányban.

Nyilván legyen csinos, én pl.nem szeretem a túl vékony lányokat. Viszont a moletteket sem. Legyen az a kettő közötti.

2010. szept. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

A vékony lányok tetszenek, viszont ha jó úgy összességében, akkor nincs kifogásom nem annyira vékony ellen sem(természetesen nem hízósertésre gondoltam). Általában szerintem a vékonyabb, nagyobb mellűekre buknak, de nem tudom pontosan, hogy másnak mi jön be, nekem a kismellűek tetszenek inkább.

Nem csaj, hanem barátnő.

Lásd fölül.

Van, de ahhoz nagyon vékonynak kell, hogy legyen.

Mi az, hogy sokat ér?


De a lényeg úgyis az, hogy belsőleg tetszen nagyon a lány :)

2010. szept. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
*Bocsi, nem írtam, hogy az a legeslegjobb, ha nem csontkollekció, viszont nem is két bödön zsír, hanem a kettő között :)
2010. szept. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
**Mármint ez az én véleményem, hogy nekem mi tetszik :D
2010. szept. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nálam: barna hullámos haj v vasalt.. legyen vékony de azért határok közt. olyanban még nemvolt részem h emelgessek csajokat ugyanis 1bnőm volt csak azthiszem 51-53kg volt.

Mivel én is csak 56kg vagyok 181cm-rel így hülyén passzolnék 1 húsosabb csajhoz.

18/F

2010. szept. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Gáznak tartják, ha nem bírják el a csajukat??"


Mivel én rendszeresen részt veszek a nemzetközi (200 m-es) "feleségcipelő" versenyeken, nekem létkérdés, hogy elbírjam a csajomat. Természetesen a hajszín nem számít, mert a szőke hajú nem nehezebb, mint az ugyanolyan testtömegű barna...

2010. szept. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Legtöbbször az számít, mennyire van kibékülve az adottságaival, nem baj, ha valaki husis, de akkor ne préselődjön szűk ruhákba, nem tetszik, ha sárga a haj, fekete tővel, tehát az ilyen erőltetett külső taszít. Igen, lehet valaki túl vékony, főleg ha az ember a kerekded nőkre indul be, de a legfontosabb, hogy kedves arca és szép mosolya legyen a leányzónak, akkor nyert ügye van kilóktól, hajszíntől függetlenül.
2010. szept. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%
Hogy a te szavaddal éljek, én a csontkollekciokra bukom, ami a vékonyt jelenti nálam..Lemerem fogadni hogy te is egy önbizalomhiányos tulsulyos csaj vagy:S aki vékony az egyből anorexiás, aki meg dagadt, az meg csak husis, molett..
2010. szept. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Húú, de hülye kérdés... A kövér lányok tuti nem jönnek be, de ezen túl teljesen változó, ha valami megfog benne, akkor lájk, ha nem, akkor nem...
2010. szept. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
45%
Most feledkezzünk meg ettől a közhelytől: Nem a külső a fontos. A csontkollekciók bárhony nézzük sokkal szebbek. Ha nem bírják el az tényleg gáz, pláne hogyha arra gondolok, akkor milyen nehéznek kell lennie a csajnak. Akkor rohadt ronda. Nekem nem jön be egy kövér csaj se. Túl vékony nem létezik, mindenki csinos,aki vékony-arctól függetlenül is. A hajszín igenis ér. A szőkék rondák egytől egyig. A barnák a legjobbak, ők gyönyörűek. Legyen göndör, hullámos hajuk.De hosszú, vagy középhosszú legyen, a rövidek rondák. szépek a vörösök is és a feketék is isteniek. Ez az én véleményem. És a helyesírásukra is figyeljenek...
2010. szept. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!