Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Igaz-e, hogy a macis pasiknak...

Igaz-e, hogy a macis pasiknak sokkal szebb, formásabb lábuk van, mint a vékony srácoknak?

Figyelt kérdés
2009. márc. 29. 11:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem igen. Természetesen formás, nem kocka izmos, meg nem egyszálbél gebe.
2009. márc. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%
nekem volt macis barátom:) igen szép formás lába van...)
2009. márc. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
50%
Szerintem ez nem igaz. Nekem mindig is vékony pasijaim voltam, és krva jó lábuk volt. Én még macis pasit nem láttam jó lábbal.
2009. márc. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%
Hát a vékony paisknak bot lábuk van..ez ellen nem lehet tenni semmit ha valaki 40-50 kiló.Szóval igen,szerintem igaz.
2009. márc. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%
A macis pasiknak túl "dagi" lábuk van, nekem az nem tetszik :$
2009. márc. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
43%
Félelmetes.Egy egyfolytában összedörzsölődő hurkás láb az miért szép és formás? Mert a macis húsos férfiaknak javarészt (nem mindenkinek) ilyen van.
2009. márc. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem értitek a kérdést. Nem 120 kilós szumó-birkózókra gondoltam, hanem enyhén macis, vagy mondjuk így: duci srácokra, akiknek van egy pici pocijuk, nem nem szétfolyóan kövérek. Sok ilyen srác van a környezetemben, és valahogy több erotikát látok bennük, mint a gebe srácokban. Pláne, ha rövidnadrágban vannak. Nem hurkás és nem dagi a lábuk (nincs oszlopcombjuk), hanem inkább kellemesen húsos, formás. Nem láttatok még ilyen pasit?
2009. márc. 29. 14:29
 8/18 anonim ***** válasza:
44%
nem igazán láttam még mackó alkatú srácot izmos lábbal:D mivel nekem a formás láb azért formás, mert izmos..az pedig általában a vékony srácoknál inkább előfordul..konkrét példának a barátomat mondanám, aki vékony alkatú, de izmos és nagyon formás lába van..mivel sportol..miért lenne egy macis srácnak formás lába?...a formás láb attól lesz formás, mert sportol..szerintem!ha van ilyen ritka, bár kinek mi a formás..:D
2009. márc. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%
Maci típusú a párom, és iszonyú jó lábai vannak, főleg a combjai...komolyan beleszerettem, izmosak....pedig 100 kg körül mozog
2009. márc. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Végre egy igazán okos lány (vagy asszony)! :-)

Te azonnal felfogtad, miről beszélek! Miért van az, hogy a legtöbb nő nem becsüli a macis pasik igenis vonzó lényét, sármját, különleges erotikus kisugárzását?

2009. márc. 29. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!