Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúknál mennyire elfogadott a...

Fiúknál mennyire elfogadott a láb szőrtelenítése?

Figyelt kérdés
Nagyon durván szőrös vagyok,eddig nyárra rövidre vágtam,de most teljesen leborotváltam.

2022. máj. 24. 06:17
1 2
 1/16 anonim válasza:
69%
Passzívoknál elvárás.
2022. máj. 24. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Senki se foglalkozik vele.
2022. máj. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nem tetszik, ha egy férfi lába szőrtrlen, de ettől még jogod van hozzá.
2022. máj. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem van az a szint egy férfinél is, amikor igénytelenségre utal a túlzott szőrösség, de egyébként nem különösebben foglalkozok vele
2022. máj. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%

Egyszer kipróbáltam, soha többet. Túl sokáig tartott, mindig viszketett, a szőrök egy része benőtt, a friss szőröcskék b@sztattak a nadrág alatt.

Minden tiszteletem a hölgyeké, akik egész életüket ezzel a reménytelen küzdelemmel töltik.

2022. máj. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

Én egy ideig kamaszkoromban próbálkoztam többfajta szőrtelenítő módszerrel, aztán feladtam a küzdelmet, mert egyszerűen annyira dús volt a szőrzetem, hogy nem lehetett vele mit kezdeni, kb. 2-3 naponta kellett volna csinálni a szőrtelenítést, hogy normálisan nézzen ki, és iszonyat sok idő meg pénz is elment ezzel. Egy idő után egyszerűen elfogadtam, hogy én nagyon szőrös vagyok, és kész.


Páromat nem zavarja, előny, hogy a szakállam, bajuszom is nő rendesen, most meg ez a divat.

2022. máj. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem lesz4rják az emberek. 15 évvel ezelőtt általános iskolás koromban is voltak olyan fiú osztálytársaim akik borotválták a lábukat. Senki nem szólt érte
2022. máj. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%

Szoktam és hetero vagyok. Eddig meg nem szóltak érte, amúgy szerintem pont leszarják. Van olyan haverom akinek szinte alapból nincs. Lányok terén változó. Van akinek kimondottan tetszik, van akinek mindegy és van akinek kizáró ok. Megfigyelésem alapján főképp idősebbeknél kizáró ok, de szerencsére nem célcsoportom. Ha meg nem lenne, valakinek meg a túl szőrös kizáró ok vagy pont az tetszik... Nincs jó döntés igazából, mert kinek mi. Azt viszont senki, még jó eséllyel te sem szereted, ha borostás. Szoktam borotválni néha, de inkább tartósabb módszereket választom. Nekem az indok, hogy magamon se tetszik, utálom és túl szörösnek gondolom. Meg mint az állatoknál néha vedlési időszakban is lehetett porszívózgatni 😂

Amúgy meg sok melegnek is pont a szőrös tetszik és sok hetero is szokta. Manapság nem értem ennek a mivoltát, hogy szőrtelenítés alapján ítéljük meg, hogy ki meleg és ki nem.

2022. máj. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Eleve a megfogalmazás sem jó!

Mi az hogy elfogadott? Ki mondja meg, hogy te mit változtatsz meg a testeden?

Úgy nézel ki ahogy neked tetszik, és ne az idegenek meg az egyes féle golyó éretteknek feleljél meg!

2022. máj. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
11%
Eleg bzis
2022. máj. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!