Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik menőbb a körülmetélés...

Melyik menőbb a körülmetélés vagy a tetoválás?

Figyelt kérdés

Manapság erősen úgy érzem, hogy kompenzálnom kell dolgokat, hogy erősebb kannak tűnjek, ezért gondolkoztam el azon, hogy vagy tetováltatom vagy metéltetem magam.


Melyik legyen szerintetek?


30+ F



2022. máj. 27. 13:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Ármányi öltönyt vegyé!
2022. máj. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
87%

Amatőr...


A tetkó proli, a metélés meg zsidajos.


Tudod mi a menő? Azok a kis golyók a pénisz bőre alá.

2022. máj. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
78%

neked egy ilyen kérdés után az agyadat kellene megvizsgáltatni, mondjuk egy pszichiáterrel vagy valami szakemberrel kellene felvenni a kapcsolatot, hogy konzultálni tudjatok...


amikor a panaszt kérdezi, elég lesz csak megmutatni ezt a kérdést


29f

2022. máj. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
13: Mindenki magából indul ki. Ne vetítsd ki másokra a belső frusztrációidat. Nyominger.
2022. máj. 28. 12:55
 15/23 anonim ***** válasza:
90%

nem, szerintem te beteg vagy


az alap felvetés is beteges

2022. máj. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

"Manapság erősen úgy érzem, hogy kompenzálnom kell dolgokat, hogy erősebb kannak tűnjek, ezért gondolkoztam el azon, hogy vagy tetováltatom vagy metéltetem magam."



te egy másoknak megfelelni vágyó béta kan vagy


ezen sem egy béna tetoválás a póló alatt, sem a pcsöd vagdosása nem változtat



és mivel még erre sem jöttél rá magadtól...


a fenti dolgok egy fikarcnyit nem változtatnának az életeden, ezért javasoltam a mentális segítséget, méghozzá nem rossz szándékból

2022. máj. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

16: Rossz az érvelési technikád, ugyanis a kérdésből teljesen világosan látszik, hogy volt amire rájöttem magamtól.


És ennyi erővel bárkinek javasolhatnál mentális segítséget, aki tetováláson, vagy bármilyen jellegű esztétikai beavatkozáson gondolkodik. Azoknak meg főleg, akik a saját döntésre képtelen (jellemzően 0-5 év közötti) gyermekük helyett eldöntik, hogy annak az egyik szervén beavatkozást hajtatnak végre, sok esetben úgy, hogy különösebb indoka sincs.


Szóval te szimplán csak kötözködni akarsz. De játsszá inkább magaddal otthon a kádban.

2022. máj. 28. 14:10
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Tetoválást ne csináltass azért, hogy "menőbb" legyél, csak magadért abban az esetben, ha tudod nem fogod megbánni később.

A körülmetélés nem tudom mióta vagy hol számít menőnek. Vagy vallási vagy egészségügyi okok miatt választják az emberek általában.

Véleményem szerint, ha trendibb szeretnél lenni, akkor esetleg újíts a ruhatáradon, válts frizurát stb.

21/N

2022. jún. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
83%

#17


jah, fel sem fogtad, amit írtam


szimplán másoknak megfelelni vágyó béta kan vagy, ezen pedig egy láthatatlan, ruha alatti változtatás az ég világon nem változtat semmin

2022. jún. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

19 "ezen pedig egy láthatatlan, ruha alatti változtatás az ég világon nem változtat semmin" Ha ez így lenne, akkor világosítsd már fel a pszichológusokat és pszichiátereket, akik a nemváltoztató műtétekre készülőkkel kötelezően elbeszélgetnek.


És nagyon vicces azt mondani, hogy másoknak megfelelni vágyó vagyok, amikor 10-ből 9 ember napjainkban a különböző S.M. felületeken önfényez, vagyis másoknak akar megfelelni.


És te vagy az aki direkt nem fogja fel a dolgokat. Ne próbáld kivetíteni rám a hülyeségeidet.

2022. jún. 12. 19:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!